Hitachi ABB Power Grids w gdańskim Garnizonie

Hitachi ABB Power Grids

Hitachi ABB Power Grids wprowadzi się do biur w gdańskim kompleksie Garnizon. Firma, wspierana przez agencję doradczą Corees Polska, podpisała właśnie umowę najmu powierzchni biurowej.

Kontrakt podpisany w Gdańsku jest elementem współpracy, w ramach której agencja Corees Polska reprezentuje firmę Hitachi ABB Power Grids w Polsce we wszystkich transakcjach najmu powierzchni biurowej w kraju.

Cieszymy się, że mamy po swojej stronie takiego partnera – mówi Szymon Kiełczewski, Head of Real Estate w Hitachi ABB Power Grids w Polsce. – To dla nas synonim profesjonalnie przeprowadzonych transakcji od momentu przekazania informacji na temat naszych potrzeb po złożenie podpisu na karcie umowy.

Garnizon to nowopowstała dzielnica w centrum Gdańska Wrzeszcza. Znajduje się na terenie o obszarze blisko 30 ha, na którym przez ponad 100 lat mieściły się, otoczone murem, obiekty wojskowe. Firmom oferuje przede wszystkim komfortowe, nowocześnie urządzone biura zarówno w nowych obiektach oraz odrestaurowanych budynkach zabytkowych już od niewielkiej 50-metrowej powierzchni aż po samodzielne budynki od 600 do 10.000 m2.

Hitachi ABB Power Grids

Hitachi ABB jest światowym liderem technologicznym o wspólnym dorobku liczącym prawie 250 lat i zatrudniającym około 36 000 osób w 90 krajach. Firma, z główną siedzibą w Szwajcarii, wspiera przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, firmy przemysłowe oraz klientów infrastrukturalnych w całym łańcuchu wartości, a także rozwijające się sektory, takie jak zrównoważony transport, inteligentne miasta, magazynowanie energii i centra danych. Dysponując bogatym doświadczeniem, globalnym zapleczem i bezkonkurencyjną bazą zainstalowanych urządzeń, tworzy wartość społeczną, środowiskową i gospodarczą, a także angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonej energetyki z wykorzystaniem pionierskich i cyfrowych technologii, jako preferowany dostawca mocniejszej, inteligentniejszej i bardziej ekologicznej sieci energetycznej. www.hitachiabb-powergrids.com

Corees Polska

Corees Polska to agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum działania posiada pełen wachlarz rozwiązań w zakresie najmu powierzchni: biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwo inwestycyjne. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie, ale realizuje projekty w sposób kompleksowy na terenie całego kraju.

Więcej publikacji na temat zarządzania nieruchomościami tutaj