Hillwood Targówek z nowym najemcą e-commerce

Hillwood Targówek

PRO-LOGIS, firma specjalizująca się w obsłudze logistycznej przedsiębiorstw prowadzących działalność w branży e-commerce i lider usług copackingu i konfekcji dostaw do sieci handlowych wynajęła blisko 10.500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Hillwood Targówek w Warszawie. W negocjacjach dewelopera reprezentowała agencja doradcza M4 Real Estate.

Park Hillwood Targówek położony jest w doskonałej lokalizacji, która zapewni łatwość dojazdu dla pracowników i kontrahentów firmy, a także szybką dystrybucję towarów bezpośrednio do klienta. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza dla przedsiębiorstw działających w branży e-commerce, których ilość w ostatnim czasie dynamicznie wzrosła. PRO-LOGIS to firma logistyczna wyspecjalizowana w świadczeniu usług dla branży e-commerce, która potrzebowała zmiany dotychczasowej struktury magazynowej w związku ze wzrostem obsługiwanego wolumenu. Nasza współpraca przy tym projekcie wymagała dokładnej analizy potrzeb i możliwości każdej ze stron oraz zaproponowania długofalowych rozwiązań, które skutkują wieloletnią umową najmu – mówi Hanna Pryczek, Senior Consultant, M4 Real Estate.

PRO-LOGIS to polska firma logistyczna, która dla swoich partnerów tworzy indywidualne pakiety usług logistycznych i magazynowych. W ramach konsolidacji dotychczas wynajmowanej powierzchni powstanie nowy, większy magazyn w pełni dostosowany do obsługi branży e-commerce. W dwóch etapach firma wynajmie łączną powierzchnię 10.500 mkw.

Nowy obiekt magazynowy w pełni wpisuje się w realizowaną przez nas strategię rozwoju. Stawiamy na sprawne i kompleksowe realizacje usług dla naszych partnerów, którzy coraz częściej decydują się na przeniesienie swojego biznesu do Internetu. Prowadzenie operacji w magazynie dostosowanym do wymagań branży e-commerce pozwoli nam na zapewnienie jeszcze wyższej jakości oferowanych usługmówi Jan Bartold, prezes zarządu PRO-LOGIS.

W magazynie wydzielona zostanie strefa kompletacji i pakowania wyposażona w przenośnik rolkowy, stoły do pakowania, automatykę wspierającą proces kompletacji, a także regały wysokiego składowania i regały pickingowe.

– Położenie Parku logistycznego Hillwood Targówek w obrębie miasta odpowiada na potrzeby firm szukających powierzchni magazynowych tzw. ostatniej mili. Powierzchnia magazynowa dla firmy PRO-LOGIS wraz z przestrzenią biurową znajdują się w nowobudowanej hali A, a cała powierzchnia zostanie dostosowana do prowadzonych przez firmę operacji w taki sposób, by odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania najemcy i dostosować powierzchnię do prowadzonych przez niego operacji mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director Hillwood Polska.

Hillwood Warszawa Targówek to nowoczesny park magazynowy, obejmujący dwa budynki o łącznej powierzchni ponad 49.000 mkw. Centrum położone jest na Targówku, blisko centrum Warszawy. Atutem dla przyszłych najemców jest łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników oraz dogodna komunikacja środkami transportu publicznego.

Zobacz także: Knauf Industries Polska zwiększa powierzchnię w Panattoni Park Wrocław II

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.