HalfPrice w CH Pogoria

Już 1 czerwca w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej nastąpi otwarcie salonu HalfPrice. Wchodząca na rynek sieć należy do Grupy CCC i oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach.

HalfPrice to pierwszy najemca segmentu off-price w CH Pogoria. Asortyment salonu o powierzchni  ok. 1500 m2 obejmuje szeroki wybór modnej odzieży, obuwia, akcesoriów, kosmetyków, zabawek oraz artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz – ofertę tworzy wiele znanych marek, a ceny produktów obniżone są nawet o 80%. Lokal podzielony jest na sekcje tematyczne, a proste, jasne meble i ekspozytory pozwalają skoncentrować uwagę na prezentowanych produktach. Kolekcja marek dostępnych w sklepach sieci będzie stale powiększana.

– Sklepy multibrandowe klasy premium zyskują coraz większą popularność, a segment off-price ma w tym niebagatelny udział. Oferując wiele znanych, wysokojakościowych marek w jednym miejscu, w znacznie obniżonych cenach – HalfPrice znakomicie wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów – mówi Katarzyna Jabłońska, asset manager, NEPI Rockcastle. – Wierzymy, że HalfPrice, dzięki ofercie współtworzonej przez popularne marki dotychczas niedostępne na Zagłębiu, stanie się dla wielu klientów CH Pogoria sklepem pierwszego wyboru – dodaje.

– Jestem pewna, że „łowienie skarbów” stanie się pasją dla wielu nowych oraz od lat lojalnych klientów grupy CCC – mówi Malwina Winter, Dyrektor Komercyjny HalfPrice.

Debiutowi sieci HalfPrice towarzyszy kampania, której twarzą została modelka Anna Jagodzińska.

Zobacz także: Odpowiedzialne podejście do tekstyliów wkracza do galerii handlowych – nowa współpraca Cushman & Wakefield 

Więcej informacji można znaleźć na:

https://www.ch-pogoria.pl/, https://www.facebook.com/CentrumHandlowePogoria/

O obiekcie:

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 97 lokali i wysp handlowych z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 37 000 mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket AUCHAN oraz market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma Sierra Balmain Property Management.