HalfPrice w Atrium Copernicus

HalfPrice

W Toruniu zadebiutuje HalPrice! Nowa marka na swój pierwszy sklep w tym mieście wybrała Atrium Copernicus. Otwarcie zaplanowane jest 1 lipca br. HalfPrice zaoferuje klientom odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz dodatki do domu od znanych marek, dostępne w atrakcyjnych cenach. Lokal zajmuje powierzchnię ponad 1790 mkw. i mieści się na parterze galerii, w sąsiedztwie sklepów Reserved i Sinsay.

Atrium Copernicus jest kolejnym – po warszawskim Wars Sawa Junior – centrum handlowym z portfolio Atrium w Polsce, w którym swój sklep otwiera marka HalfPrice.

– Cieszymy się, że sieć HalfPrice wybrała nasze centrum na lokalizację swojego pierwszego sklepu w Toruniu. Atrium Copernicus to miejsce nowoczesne, z przyjazną infrastrukturą i kompleksową ofertą handlowo-usługową, stale dostosowywaną do oczekiwań kupujących. Zróżnicowane portfolio HalfPrice z pewnością zadowoli osoby poszukujące w sklepach wyjątkowych okazji. Nowy koncept cieszy się dużym zainteresowaniem klientów w innych lokalizacjach, mamy nadzieję, że tak samo będzie w Toruniumówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Należąca do Grupy CCC nowa sieć sklepów HalfPrice proponuje szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach – począwszy od odzieży, obuwia i dodatków dla dorosłych oraz dzieci, po niepowtarzalne i eleganckie dekoracje do sypialni, salonu, kuchni czy łazienki. W ofercie sklepu znajdą się także zabawki oraz akcesoria sportowe.

Model działania marki opiera się na unikatowej koncepcji sprzedażowej off-price, polegającej na oferowaniu produktów znanych marek po okazyjnych cenach.

– Klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom  – mówi Joanna Czyżewska, Dyrektor Sprzedaży HalfPrice.

Więcej szczegółów na temat aktualności oraz oferty Atrium Copernicus można znaleźć na stronie https://atrium-copernicus.pl/.

Zobacz także: Już 5 mln użytkowników korzysta z aplikacji mobilnej CCC

Atrium Copernicus

Atrium Copernicus jest położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Żółkiewskiego. Doskonała lokalizacja umożliwia klientom dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej (linie autobusowe i tramwajowe), jak i samochodem, czy pieszo. Centrum handlowe otwarte w 2005 roku – przez lata funkcjonowania udowodniło nie tylko, że na dobre zagościło w sercach mieszkańców Torunia i regionu, ale również – że jest to projekt z potencjałem na znacznie większy obiekt handlowy. Powiększając w 2015 r. w ramach rozbudowy o ponad połowę swoją dotychczasową powierzchnię, stało się największym centrum handlowym w mieście, z najbogatszą ofertą sklepów. Jednocześnie jest miejscem spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi czy szukania modowych inspiracji. W zasięgu oddziaływania Atrium Copernicus znajduje się ponad 350 tys. mieszkańców Torunia i okolicznych miejscowości. Obecnie całkowita powierzchnia centrum wynosi 90 tys. mkw., z czego ponad 47 tys. mkw. stanowi powierzchnia najmu. W Atrium Copernicus znajduje się blisko 150 sklepów i punktów usługowych. Wśród najemców centrum są takie marki, jak: hipermarket spożywczy Auchan, elektromarket Media Markt, Decathlon, iDream (Apple), Wittchen, Paris Optique, Diverse Woman, Big Star, Wólczanka, Ecco oraz salony modowe znanych marek: H&M, Reserved, CCC, Olsen, Pako Lorente, KappAhl, Sinsay i Mohito. Ponadto w centrum znajduje się perfumeria sieci Douglas, Sephora, Hebe, Rossmann salon Empik, a także salony z biżuterią: Yes, Apart i W.Kruk. W ofercie dla dzieci można znaleźć sklepy Smyk, Coccodrillo czy Reporter Young. Centrum dysponuje 1 470 miejscami postojowymi na wielopoziomowym parkingu.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajduje się 26 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w czterech krajach, o łącznej wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 809 000 mkw. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

W styczniu 2020 r. Atrium ogłosiło nową strategię dywersyfikacji swojego portfela poprzez inwestowanie i zarządzanie mieszkaniami na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.