Galeria Tęcza z większym salonem CCC

CCC

W należącej do EPP kaliskiej Galerii Tęcza otworzył się powiększony salon marki obuwniczej CCC.  Jego łączna powierzchnia wynosi obecnie 746 mkw. Salon został zaaranżowany w nowym koncepcie marki. Wyróżniają go m.in. szerokie wejście oraz otwarta, w pełni przeszklona witryna z ekranami LED.

Po relokacji sklep CCC znajduje się na parterze centrum handlowego. Jego przestrzeń została podzielona na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportową i akcesoriów. Taki system ułatwia klientom znalezienie poszukiwanych przez nich produktów. Kolorystyka wnętrza salonu jest utrzymana w stonowanej tonacji z dominującą neutralną paletą barw, tak aby pomarańczowy flagowy kolor marki był najbardziej widoczny. We wnętrzu zamontowane zostały dodatkowe ekrany LED umieszczone m.in. za kasą na tyłach sklepu. 

Otwarcie nowego, powiększonego salonu marki CCC to świetna wiadomość dla klientów. Pracujemy nad tym, aby wyróżnić ofertę centrum na lokalnym rynku, żeby jak najlepiej odpowiadała ona na ich oczekiwania – mówi Marta Kusiak, Asset Manager w EPP.

Galeria Tęcza zlokalizowana jest w ścisłym centrum Kalisza, w bliskiej odległości od Starego Rynku. Znajduje się w niej blisko 60 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World, kino Cinema3D, plac zabaw dla dzieci oraz restauracje i kawiarnia.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania)
o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

Więcej publikacji na temat centrów handlowych tutaj