Drugi etap Stacji Wola w sprzedaży

Stacja Wola

Echo Investment rozpoczęło sprzedaż drugiego etapu osiedla Stacja Wola. Deweloper tworzy na warszawskiej Woli kompleks mieszkaniowy stawiający na smart rozwiązania, ekologię i mobilność mieszkańców. Powstające budynki będą oferowały blisko 250 komfortowych lokali.

Stacja Wola to powstająca w trzech etapach inwestycja, gdzie swoje mieszkania znajdzie łącznie ponad 1000 klientów. Całość zaprojektowana została z myślą o komforcie codziennego funkcjonowania, czego przykładem są panoramiczne okna, loftowe elementy czy ściany, które będzie można zmienić według własnego uznania. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Stacji Wola w drugiej połowie 2021 roku. Zakończenie realizacji drugiego etapu zaplanowane jest natomiast na II kwartał 2022 r.

Stacja Wola to nowe podejście do myślenia o mieszkaniu. Standardowym wyposażeniem każdego lokalu będzie serce inteligentnego systemu sterowania Echo Smart, który pozwala na zaprojektowanie przestrzeni do życia tak, by spełniała oczekiwania domowników dotyczące wygody i bezpieczeństwa. Przyszli mieszkańcy będą mogli zainstalować między innymi zdalnie sterowany zamek oraz czujnik ruchu wraz z kamerą, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa – nawet podczas ich nieobecności – tłumaczy Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży Echo Investment.

Zaprojektowana z myślą o młodych Stacja Wola będzie nie tylko nowoczesną przestrzenią mieszkalną wyposażoną w inteligentne systemy sterowania, ale także miejscem wspierającym kreatywny styl życia. Za niepowtarzalną atmosferę Stacji Wola odpowiada studio architektoniczne Medusa Group.

Na terenie osiedla mieszkańcy będą mogli korzystać z ładowarek do samochodów elektrycznych, wieszaków do rowerów, czy ogólnodostępnego crossfit boxu, który ułatwi wpisanie sportu w swoją codzienność. Dopełnieniem funkcjonalnym kompleksu będzie plac zabaw dla dzieci oraz skwery, stanowiące miejsce do wypoczynku z dala od miejskiego świata i szumu aglomeracji – dodaje Dawid Wrona.

Do dyspozycji mieszkańców całego osiedla będzie prywatny punkt odbioru przesyłek oraz klub mieszkańca, który stanowić będzie idealne miejsce do odpoczynku lub spotkań z sąsiadami.

Lokalizacja Stacji Wola przy ul. Ordona w Warszawie gwarantuje łatwy dostęp do terenów zielonych, parków biurowych oraz najważniejszych miejsc społeczno-kulturalnych stolicy, takich jak np. Muzeum Powstania Warszawskiego, Teatr Wola, czy Park Wola. W pobliżu znajduje się także galeria handlowa Blue City, CH Reduta, sześć przedszkoli, trzy szkoły podstawowe oraz liceum ogólnokształcące.

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, jedynym na rynku z bogatym doświadczeniem w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, Echo Investment angażuje się w duże miastotwórcze projekty łączące różne funkcje, jak Browary Warszawskie czy Fuzja w Łodzi. To miejsca, w których ludzie mogą pracować, mieszkać, bawić się i zaspokajać potrzeby dnia codziennego.

Od 1996 roku Echo Investment jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowało już 174 projekty o łącznej powierzchni ponad 1,8 mln mkw. w kilkudziesięciu miastach Polski. Od 2019 roku głównymi akcjonariuszami Echo Investment S.A. są węgierski Wing IHC Zrt oraz partnerzy Griffin Real Estate.

Więcej informacji na stronie:

www.stacjawola-echo.pl

Więcej publikacji na temat rynku mieszkaniowego tutaj