Cushman & Wakefield zarządcą Nowogrodzka Square

Nowogrodzka Square
Źródło: Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wygrała podwójny mandat na zarządzanie oraz asset management nowego nabytku francuskiego menadżera inwestycyjnego Amundi Real Estate – Nowogrodzka Square.

Wybudowana przez francuskiego dewelopera Yareal, Nowogrodzka Square, jest pierwszym biurowcem w Polsce zakupionym przez Amundi Real Estate. To siedmiopiętrowy budynek biurowy klasy A o powierzchni 11 tys. mkw, położony przy Al. Jerozolimskich. Butikowa inwestycja w centrum Warszawy stanowi jeden z najbardziej wyróżniających się kameralnych budynków biurowych. Łączy elegancką formę architektoniczną, innowacyjność oraz zastosowanie nowoczesnych technologicznych rozwiązań, zgodnych z aktualnymi normami dotyczącymi ochrony środowiska.

Od 15 kwietnia międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield pełni funkcje zarządcy oraz asset managera w inwestycji.

Nowogrodzka Square to wyjątkowa inwestycja na biurowej mapie Warszawy, zarówno ze względu na swoją prestiżową lokalizację, jak i ekologiczne rozwiązania, które oferuje. Budynek posiada certyfikat Breeam z  oceną Excellent – w kategorii New Construction – mówi Grzegorz Dyląg Head of Asset Services Business Space w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield. W tej wyjątkowej inwestycji świadczymy nie tylko pełen pakiet usług z zakresu zarządzania nieruchomościami, ale także obejmujemy nadzorem działania administracyjne, operacyjne, finansowe i techniczne w obiekcie – dodaje.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Więcej publikacji na temat zarządzania nieruchomościami tutaj.