CREAM zarządza portfelem Arcony w Polsce

Arcona

Arcona Capital – manager funduszu z siedzibą w Monachium, operujący w siedmiu europejskich krajach i zarządzający nieruchomościami o łącznej wartości 645 mln euro – została nowym klientem firmy CREAM Property Advisors.

CREAM Property Advisors przejmuje całościowe zarządzanie portfelem 10 pasaży handlowych z portfela Arcona Property Fund w dziewięciu polskich miastach. Firma została również wyłącznym agentem najmu tych nieruchomości. Ponadto CREAM będzie w pełni odpowiedzialny za całą rachunkowość, a także za sporządzanie raportów zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (ang. IFRS). Arcona Property Fund jest notowany na giełdzie w Amsterdamie z aktywami o wartości ponad 100 mln euro.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w niełatwym dla rynku okresie pozyskaliśmy tak znakomitego klienta. Jestem przekonany, że nasza współpraca ułoży się doskonale. Pasaże handlowe to idealne miejsca na codzienne, podstawowe zakupy – będziemy wzmacniać ich ofertę i dbać o każdy aspekt działalności. CREAM Property Advisors nie raz udowodnił, że troszczy się o każdy powierzony projekt z wielką starannością – mówi Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM Property Advisors.

Chcemy, aby nasze portfolio rosło w siłę i rozwijało się pod czujnym okiem w pełni zaangażowanego, profesjonalnego menedżera. Liczymy na udane partnerstwo dodaje Mateusz Siejka, dyrektor zarządzający na Polskę w Arcona Capital.

Za leasing nieruchomości Arcony odpowiedzialna jest Marta Jezierska, leasing manager, CREAM Property Advisors.

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze: CNC, C360 oraz Sell Me, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości i przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl

Więcej publikacji na temat zarządzania nieruchomościami tutaj