CH Rondo zaprasza do znakowania rowerów

CH Rondo

W związku z ogromnym zainteresowaniem strefą znakowania jednośladów, CH Rondo zaprasza na dodatkowy termin, w którym możliwe będzie oznaczenie roweru. Na wszystkich chętnych, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo swoich dwóch kółek, czekać będą dzielnicowi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, którzy na miejscu oznaczą i wpiszą sprzęt do rejestru.

Każdy rower jest ważny – niezależnie czy jest to klasyczny mieszczuch czy też sportowa szosówka. Dlatego od kilku lat Polska Policja prowadzi akcje znakowania rowerów. Oznakowanie roweru oraz wpisanie go do policyjnego rejestru to jeden ze skutecznych sposobów na odstraszenie złodziei oraz ułatwienie poszukiwania jednośladu w razie jego zaginięcia.

Dlatego Centrum Handlowe Rondo wraz z dzielnicowymi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie po raz kolejny zapraszają do wzięcia udziału w akcji znakowania rowerów, która odbędzie się na terenie centrum. Druga edycja akcji odbędzie się w sobotę 17 lipca, a na wszystkich chętnych będą czekali policjanci, którzy oznaczą rower i wpiszą go do rejestru. Stoisko, przy którym przeprowadzona zostanie akcja, znajdować się będzie wewnątrz centrum, w pobliżu wejścia do lokali KFC i Inmedio. Do oznakowania niezbędne będzie okazanie paragonu za zakup roweru. Policjanci będą czekać na chętnych w godzinach 11:00 – 16:00.

Zobacz także: Nowy koncept gastronomiczny Green it. w CH Focus

CROMWELL Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 7.5 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy. Cromwell oferuje globalną platformę i infrastrukturę wykorzystującą w pełni zintegrowany model zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi. Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,8 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.  Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości. www.cromwellpropertygroup.com

1 KOMENTARZ

Comments are closed.