Ceetrus Polska rozpoczął współpracę z Rossmannem

Rossmann

Do portfolio najemców obecnych w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska dołączył Rossmann. Pierwsza drogeria tej marki została otwarta 20 sierpnia w pomorskim Centrum Handlowym Auchan Gdańsk i zajęła lokal o powierzchni 370 mkw.

Ceetrus Polska, który jest inwestorem, deweloperem, komercjalizatorem i zarządcą galerii oraz Centrów Handlowych Auchan, sukcesywnie rozwija współpracę z nowymi markami. Firma koncentruje się na tym, aby tenant mix w jej obiektach był jak najbardziej szeroki, a klienci centrów handlowych mogli korzystać z różnorodnej oferty.

20 sierpnia drogeria Rossmann została otwarty w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Tym samym do grona najemców powierzchni handlowej w obiektach Ceetrus Polska dołączyła największa sieć drogerii w Polsce.

– Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest chętnie wybierane jako miejsce zakupów przez mieszkańców Trójmiasta. Mogą tu znaleźć salony z różnorodnych kategorii od mody, przez usługi, gastronomię, kulturę i multimedia, po produkty z segmentu zdrowia i urody. Rozpoczęcie współpracy z siecią Rossmann wzbogaci naszą ofertę i sprawi, że klienci podczas jednej wizyty będą mogli zrobić kompleksowe zakupy dla rodziny i domu – mówi Monika Brandeburg, property manager Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

W sklepie Rossmann, który zajął lokal o powierzchni 370 mkw., klienci mogą znaleźć artykuły z wielu kategorii, m.in. produkty do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy, kosmetyki kolorowe, artykuły higieniczne, produkty zapewniające ochronę przeciwwirusową, produkty do prania i utrzymania czystości w domu. W ofercie znajduje się również bogaty wybór artykułów dla dzieci w różnym wieku oraz żywność.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce, a zakupy w drogeriach należących do sieci robi ponad 820 tys. Polaków rocznie. W całej Polsce działa ponad 1,4 tys. sklepów sieci, a spółka zatrudnia 19 tys. pracowników. Oferuje swoim klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek) i firmuje 27 marek własnych.

Drogeria Rossmann wzbogaci ofertę Centrum Handlowego Auchan Gdańsk w segmencie zdrowia i urody, która tworzą również Apteka dla Ciebie, Drogerie Natura, Stara Mydlarnia oraz Yves Rocher. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Gdańsk:

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk ze znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych w Trójmieście i pierwszym, jaki powstał w Gdańsku. Jego ofertę tworzy ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Sinsay, Reserved Kids, CCC, Pepco, drogerie, księgarnie oraz salon wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert, Empik, Toys”R”Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, salon samochodowy Infinity i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 2300 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży oraz ładowarka samochodów elektrycznych i wiaty rowerowe. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Powstało w 1998 roku, a latach 2015-2017 przeszło wieloetapową rozbudowę. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchangdansk.pl/pl oraz mediach społecznościowych: https://pl-pl.facebook.com/CentrumHandloweAuchanGdansk/

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.

Więcej publikacji na temat centów handlowych tutaj.