Cavatina Hall B z pozwoleniem na użytkowanie

Cavatina Hall B
Cavatina Holding uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku, który powstał w ramach drugiego etapu inwestycji w Bielsku-Białej. Biurowiec dostarcza na rynek ponad 4,8 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni biurowej wysokiej jakości. Cavatina Hall to miastotwórczy, futurystyczny kompleks typu mixed-use, który łączy w sobie funkcje biurową i usługową z kulturalną.
Cavatina Hall jest pierwszym w Bielsku-Białej kompleksem biurowym oferującym powierzchnie klasy A – w sumie oferuje już ponad 15,5 tys. mkw. przestrzeni do pracy. Pierwszy z budynków został oddany do użytku w 2020 r. i szybko zapełnił się najemcami. Drugi budynek ma powierzchnię najmu brutto ponad 4,8 tys. mkw. Pracownicy firm wynajmujących tam biura będą mieli do swojej dyspozycji 3 zielone tarasy oraz ponad 70 miejsc parkingowych.

Na rozwijającym się rynku w Bielsku-Białej, gdzie działa między innymi dużo firm z sektora usług dla biznesu oraz IT, nasza oferta w Cavatina Hall jest po prostu bardzo pożądana. Proponujemy komfortowe, nowoczesne przestrzenie, a zastosowane przez nas rozwiązania ułatwiają efektywne zarządzanie kosztami oraz wspierają osiąganie celów firm w zakresie ESG. A to obszary, na które firmy kładą obecnie nacisk” – mówi Krzysztof Wilczak, Leasing Manager w Cavatina Holding.

Budynek B ma także duże powodzenie wśród najemców. Np. Grupa Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, skorzysta z biur na trzech kondygnacjach Cavatina Hall B.
Cały kompleks w unikalny sposób łączy on funkcję biurową z kulturalną – od ponad roku można już korzystać z nowoczesnej, świetnie zaprojektowanej sali koncertowej mogącej pomieścić ok. 1000 osób. W obiekcie działa także profesjonalne, dobrze wyposażone studio nagrań.
Zgodnie z filozofią Cavatina Holding, kompleks Cavatina Hall zaprojektowany został z myślą o zdrowiu i komforcie jego użytkowników oraz minimalizacji wpływu na środowisko. Cavatina Hall przyciąga firmy ceniące sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające zarządzanie obiektem oraz optymalizujące zużycie zasobów takich jak energia czy woda. Dlatego Cavatina Hall B poza wysokiej jakości architekturą, zagwarantuje standardy zrównoważonego i przyjaznego dla zdrowia budownictwa, odpowiadające wymogom certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety Rating.
Z powierzchni oferowanych przez Cavatina Holding w Bielsku-Białej korzystają firmy z różnych branż, takie jak Murapol, Comarch, Angst+Pfister czy ICE Mortage Technology.

 

Zobacz także: Budowa najbardziej energooszczędnych biurowców w Polsce na półmetku

Autor: Krystyna Swojak