BoBoQ serwuje Bubble Tea w Galerii Północnej

BoBoQ Bubble Tea

Na pierwszym piętrze Galerii Północnej otworzył się właśnie punkt z Bubble Tea – BoBoQ. Klienci mogą w nim skosztować orzeźwiających herbat z molekularnymi kuleczkami, które w ostatnim czasie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Oficjalne otwarcie odbyło się w czwartek, 27 maja. 

Mieszkańcy Białołęki i okolic zyskali nowe miejsce, w którym mogą napić się orzeźwiających herbat Bubble Tea. W Galerii Północnej, w pobliżu sklepu Junior, został otwarty lokal BoBoQ. W jego ofercie można znaleźć szeroki wybór napojów Bubble Tea, przyrządzanych na bazie zielonej herbaty, mleka lub jogurtu oraz dodatków w postaci naturalnych soków owocowych, kuleczek tapioki i molekularnych kulek wypełnionych sokiem owocowym. Wszystkie składniki można dowolnie ze sobą mieszać i komponować napoje wedle własnego uznania.

„Cieszymy się, że nasza oferta gastronomiczna cały czas się powiększa i możemy zaoferować klientom jeszcze większy wybór produktów. Nowo otwarty punkt BoBoQ w Galerii Północnej jest jednym z pierwszych lokali na Białołęce, oferującym herbaty Bubble Tea. Wiemy, że napoje te cieszą się w Polsce dużą popularnością, dlatego wierzymy, że klienci będą chętnie korzystać z usług nowego najemcy”- powiedział Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

Napoje w BoBoQ są przyrządzane na bazie naturalnych składników, przede wszystkim pochodzenia roślinnego. W składzie produktów nie ma też proszków, polepszaczy oraz sztucznych barwników. Wszystkie pozycje z menu są więc idealną propozycją zarówno dla dużych, jak i małych smakoszy.

Zobacz także: Słodkości od Karpicko w Focus Mall

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej. Na początku trzeciego kwartału oferta rekreacyjna centrum została również wzbogacona o pierwszą Motylarnię na Mazowszu. Obiekt spełnia także najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Zdrofit oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Warszawie sklep Junior, marki grupy LPP, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV EURO AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med. Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu 25 lat swojej działalności Grupa zrealizowała 76 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,3 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 51 budynków komercyjnych oferujących ponad 810 tys. m kw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 325 tys. m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 37 tys. m kw. są w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.