Andrea Aburrà obejmuje stanowisko Head of Leasing NEINVER w Polsce

Andrea Aburrà
Andrea Aburra, Head of Leasing NEINVER w Polsce

NEINVER, czołowy inwestor, deweloper i zarządca na europejskim rynku outletów, powołuje Andreę Aburrę na stanowisko Head of Leasing na polskim rynku. Andrea Aburrà będzie łączył swoje obowiązki z podobnym stanowiskiem we Włoszech, odpowiadając bezpośrednio przed Joanem Rourasem, Dyrektorem ds. Retail & Leasing w NEINVER.

Nowy szef leasingu w Polsce będzie odpowiadał za zarządzanie obszarem najmu w pięciu centrach outletowych FACTORY, zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gliwicach, a także w parku handlowym Futura w Krakowie. To łącznie blisko 106 000 mkw. powierzchni handlowej.

To ekscytujący czas na przejęcie sterów działalności leasingowej NEINVER na polskim rynku. NEINVER jest czołowym operatorem outletów w Polsce, gdzie dokładnie 20 lat temu po raz pierwszy wprowadził ten koncept na handlową mapę kraju. Centra FACTORY mają ugruntowaną pozycję zarówno wśród klientów jak i przedstawicieli marek, będąc dla nich miejscem pierwszego wyboru, w którym od lat pokładają swoje zaufanie. Cieszę się, że mogę korzystać z tego potencjału i wspierać  budowanie synergii  partnerów marki NEINVER” – mówi Andrea Aburra, Head of Leasing NEINVER w Polsce.

Andrea Aburrà jest z wykształcenia architektem. Posiada 15 lat doświadczenia w branży handlowej. Pracował dla wielu prestiżowych marek modowych i luksusowych, w tym Gruppo Miroglio, Desigual, Natuzzi, LVMH i Trussardi, zajmując się rozwojem biznesu i koordynacją sieci sklepów.

Nasze polskie centra mają ogromny potencjał wzrostu. Jestem przekonany, że doświadczenie Andrei i zrozumienie potrzeb najemców znacząco wzmocni ofertę handlową polskiego portfolio, tworząc zarówno możliwości dla naszych partnerów biznesowych – przedstawicieli marek, jak również atrakcyjną propozycję dla naszych klientów” – podkreśla Joan Rouras, Retail & Leasing Director NEINVER.

Zobacz także: SAVILLS: Workthere.pl wzmacnia zespół w Polsce – Thomas Jodar dołączył do zespołu

O NEINVER

NEINVER to hiszpańska, międzynarodowa firma specjalizująca się w budowie oraz inwestycjach na rynku nieruchomości i zarządzaniu nimi. Czołowy operator centrów outlet w Hiszpanii i Polsce, posiada dwie marki własne: The Style Outlets i FACTORY. Spółka NEINVER, założona w 1969 roku, zarządza 17 centrami outlet i 4 parkami handlowymi, współpracując z ponad 800 markami w sześciu krajach europejskich: Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii. W ramach zaangażowania w zrównoważony rozwój, strategia firmy Building Tomorrow ma na celu wywarcie pozytywnego wpływu na społeczeństwo i środowisko naturalne, zwiększenie odporności firmy na trudności rynkowe oraz podniesienie zaangażowania pracowników.

NEINVER w Polsce zarządza siecią pięciu outletów FACTORY: w Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie, Poznaniu i Gliwicach oraz parkiem handlowym Futura w Krakowie.

www.neinver.com

1 KOMENTARZ

Comments are closed.