Adgar Poland z inicjatywami dla najemców i ze wsparciem dla medyków

Adgar

W czasach gwałtownych zmian, kluczowe jest zadbanie o siebie, swoich najbliższych jak i o tych, którzy walczą o lepsze jutro. Dlatego, firma Adgar Poland – długoterminowy właściciel nieruchomości biurowych, wychodzi z dwoma inicjatywami. Pierwsza skierowana jest do rodziców, którzy potrzebują chwili dla siebie, a jednocześnie chcą, aby ich pociechy kreatywnie spędziły czas. Druga, niemniej istotna zakłada wsparcie dla medyków, którzy na pierwszym froncie walczą ze skutkami epidemii.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że aktualnie większość firm, które mogły sobie na to pozwolić, pracuje zdalnie.  Łączenie pracy i opieki nad dziećmi, nie jest łatwe i stanowi wyzwanie dla wielu osób. Inicjatywa, którą podjęliśmy, ma na celu odciążenie zapracowanych rodziców i przekazanie przestrzeni dzieciakom na odkrycie swojej artystycznej natury.” – mówi Angelika Rąpała, Marketing and Business Relationship Manager w Adgar Poland.

Adgar Poland, w poniedziałek 30 marca, na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, uruchomił live streaming z zajęć tanecznych dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, natomiast od środy będą prowadzone zajęcia plastyczne podczas których będą wykorzystywane materiały dostępne w każdym domu. Zajęcia zaplanowano na kilka kolejnych tygodni. Celem zajęć jest zadbanie o najmłodszych i ich rodziców, aby ci ostatni mogli chwilę odetchnąć, lub znaleźć czas na spokojną pracę czy obowiązki domowe.

Zajęcia plastyczne zaproponowane przez Adgar Poland zrealizowane zostaną we współpracy z klubem edukacyjnym Flob a Dob. Klub od 3 lat organizuje warsztaty dla dzieci na warszawskim Żoliborzu. Katalog klubu obejmuje takie zajęcia edukacyjne jak plastyka, programowanie, adaptacja przedszkolna, angielski i gordonki dla najmłodszych. Natomiast przygotowany dla dzieci w wieku 3-7 lat program „Roar Dance – Obudź w sobie Lwa” to projekt taneczno – rozwojowy. Podczas każdego spotkania dzieci przeżywają niezwykłą taneczną przygodę, która podana jest w formie opowieści. Każda lekcja zawiera 3-4 choreografie taneczne, zabawę oraz rozciąganie, ale wbrew pozorom program nie ma na celu jedynie dbałości o kondycję fizyczną oraz sprawność ruchową. Jest to również doskonałe środowisko, w którym najmłodsi pokonują własne słabości oraz wzmacniają pewność siebie.

Adgar

,,W sytuacji, w której się znaleźliśmy, niezwykle ważne jest wsparcie i budowanie dobrych relacji międzyludzkich. Jako Adgar Poland, dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko nasi najemcy, ale i wszyscy rodzice poczuli, że nie są pozostawieni sami sobie i nawet w takich warunkach ich dzieci mogą się rozwijać. Przez cały rok dbamy o potrzeby naszych najemców proponując im różnego rodzaju warsztaty, szkolenia oraz eventy jednak zajęcia udostępnione online są dla nas pewną nowością, ale wierzymy, że jest to dokładnie to, czego potrzebują w tej chwili dzieci i rodzice. Na początek wychodzimy z dwoma inicjatywami, jednak wkrótce z pewnością będziemy mieli szansę poszerzyć ofertę o inne zajęcia. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć program o zajęcia dla dorosłych – zaprosimy naszych najemców m.in. do wzięcia udziału w warsztach online dotyczących tematyki zero waste. Staramy się również wesprzeć branżę artystyczną, która w aktualnej sytuacji nie może normalnie funkcjonować. Musimy sobie pomagać, od tego zależy nasza przyszłość oraz przyszłość naszych najbliższych. Zdecydowaliśmy się również przyłączyć do akcji #FitBoxyDlaLekarzy dorzucając cegiełkę w postaci wykupionych posiłków i do tego samego zachęcamy naszych najemców, dla pracowników placówek medycznych, którzy na co dzień są dla nas wszystkich ogromnym wsparciem w walce z COVID-19.’’ – dodaje Angelika Rąpała.

 

Adgar Poland jest długoterminowym właścicielem nieruchomości biurowych. Firma funkcjonuje na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce obecna od 1999 roku. Do tej pory Adgar koncentrował się na rynku warszawskim, gdzie posiada bogate portfolio najwyższej klasy budynków biurowych na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i Kompleks Adgar Plaza. Od 2018 r. wszystkie obiekty w portfolio podlegają ekologicznej certyfikacji. Adgar Poland pozostaje pionierem w tworzeniu unikatowych rozwiązań w przestrzeni biurowej, przyjaznych najemcom i sprzyjających ich biznesowemu rozwojowi. Firma rozwija własne koncepty, których elastyczna i kreatywna przestrzeń redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur i spotyka się z dużym zainteresowaniem najemców. Adgar Poland samodzielnie zarządza własnymi obiektami, przekształcając je w ekologiczne budynki, wyposażając w innowacyjne technologie i stawiając na długofalowe relacje ze swoim najemcami. Celem firmy jest dalszy rozwój poprzez realizację nowych projektów i zakup kolejnych nieruchomości, także w innych dużych miastach kraju.

Więcej publikacji na temat informacji z branży nieruchomości tutaj