Adept Investment kontynuuje inwestycje na Warmii. Tym razem domy z działką na własność – Warmia Residence

Warmia Residence

Warmia Residence to II etap inwestycji na Warmii – osiedle mieszkalne, na którym oprócz całorocznych domów, mieszkańcy będą mogli korzystać z usługi concierge oraz z infrastruktury znanej z najbardziej prestiżowych osiedli największych polskich miast. Osiedle ma zatem szansę połączyć luksus willowych dzielnic z komfortem życia w otoczeniu natury. Doskonale sprawdzi się zarówno w wariancie second home oraz jako miejsce do stałego zamieszkania.

Warmia Residence oferuje niezakłóconą harmonię z naturą i miejsce do życia w otoczeniu przyrody, dziewiczych lasów, jezior i licznych terenów rekreacyjnych na obszarze wciąż niedocenianej Warmii, zwanej Zielonymi Płucami Polski. Inwestycję wyróżnia architektura łącząca w sobie lokalne akcenty, styli i komfort. Urocze okiennice, rozległe tarasy i balkony, drewniane balustrady i biel murów tworzą niebanalną atmosferę eleganckich domów otoczonych własnym ogrodem. Wszystko to uzupełnione zostanie o prywatne korty tenisowe, basen, boisko do siatkówki plażowej i badmintona, minigolfa oraz plac zabaw. Właściciele domów będą mogli skorzystać z usługi concierge, w ramach której zamówią m.in. odśnieżanie, koszenie trawy lub rozpalenie w kominku przed przyjazdem do domu. Wyjątkowym atutem osiedla jest malownicza okolica wraz z położonym w pobliżu inwestycji jeziorem Giłwa, które zapewnia nie tylko doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, ale również leży na trasie popularnych szlaków kajakowych. Warmia Residence powstaje w Worytach, malowniczej miejscowości w pobliżu Gietrzwałdu, zaledwie 1,5 h drogi od Trójmiasta i 2h 45 minut od centrum Warszawy. Do Olsztyna to zaledwie 15 minut. Wokół Woryt znajduje się aż 14 jezior i sieć licznych rzek.

Warmia to teren o wciąż olbrzymim potencjale wzrostu wartości nieruchomości. Polskie grunty należą do najtańszych w Europie, a Warmia to region, w którym nieruchomości należą do wciąż najtańszych w Polsce. Od 2010 roku gminy objęte unijnymi dotacjami inwestują znaczne środki w rozwój infrastruktury drogowej, remonty i podniesienie walorów turystycznych, a to przyczyniło się do zwiększenia atrakcyjności tego malowniczego terenu dla wszystkich, którym życie w zdrowej, otoczonej naturą miejscowości ma kluczowe znaczenie. Największy potencjał wzrostu mają grunty położone wokół jezior i w pobliżu atrakcji turystycznych, gdzie infrastruktura pozwala na komfortowe życie. Dodatkowo sporo na wartości mogą zyskiwać tereny, które zapewniają łatwy dojazd do lokalnych głównych ośrodków miejskich. Wartość takich nieruchomości w ostatnich latach dynamicznie rośnie, a okres pandemii, kiedy popularny stał się model pracy zdalnej przyczynił się do zainteresowania nieruchomościami w wariancie second home. Atrakcyjność domów na własność poza miastami, jednak w otoczeniu zwartej społeczności rośnie także w świetle niestabilnej sytuacji politycznej i gospodarczej, gdzie dodatkowa nieruchomość i inwestycja w zakup domu na własność z dużym potencjałem wzrostu wartości to zarówno inwestycja, jak i bezpieczeństwo.

W ofercie Warmia Residence są domy o powierzchni 80 m2, sprzedawane wraz z działkami o powierzchniach od 662 do 951 m2. Wszystkie domy II etapu inwestycji zostaną wykończone i wyposażone w meble. W cenie 450 000 zł zawiera się zabudowa kuchenna, wykończenie łazienki, łóżka i meble w pokojach. Koszt zakupu działki wynosi 120 zł/m2. Termin oddania domów w II etapie to już wrzesień br., a kolejne etapy zaplanowano do oddania jesienią 2023 i 2024 roku.

Realizując naszą poprzednią inwestycję Warmia Resort postawiliśmy poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie – mówi Michał Oziębała, prezes Zarządu Adept Investment, inwestora Warmii Resort i Warmia Residence. Doskonałe wyniki sprzedaży potwierdziły, że idealnie wyczuliśmy potencjał miejsca i potrzeby klientów, którzy szukali połączenia sielskości i wysokiej jakości w sercu Warmii. Nową inwestycją nie tylko chcemy podnieść nasze realizacje na wyższy poziom, ale stawiamy przed sobą cel stworzenia prawdziwej oazy komfortu dla wymagających klientów. Każdy z domów otoczy rozległy ogród, zapewniając mieszkańcom prywatną enklawę, ale równocześnie tworzymy przestrzeń rekreacyjną, zapewniającą rozwój fizyczny i integrację mieszkańców Warmia Residence.

Adept Investment to polski deweloper, który od ponad 10 lat działa w sektorze nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i hotelowych. W swoim zakresie wspiera oraz realizuje inwestycje od momentu pozyskania gruntu, aż po projektowanie i budowę. Spółka zrealizowała ponad 20 inwestycji, m.in. w Warszawie, Gdyni, Zduńskiej Woli, Radomsku, Radzyniu Podlaskim, Zgierzu, Sandomierzu i stale wzbogaca swoje portfolio. Adept Investment to także inwestor Warmia Resort – I etapu inwestycji. Komfortowo wykończone Ville wypoczynkowe przez cały rok przyciągają rodziny, ceniące sobie malowniczą okolicę i intymność dostępnych na wyłączność domów. Obiekt upodobali sobie również liczni celebryci, którzy doceniają go za idealne zrównoważenie sielskości i luksusu. Na terenie Warmii Resort dostępna jest strefa relaksu nad stawem, gdzie znajduje się drewniany taras wypoczynkowy z eleganckimi leżakami, strefa sportu z oświetlonym wielofunkcyjnym boiskiem, strefa dla dzieci oraz palenisko na ognisko i Resort Bar. W portalach bookingowych obiekt uzyskuje znakomite noty na poziomie 9,4/10 punktów.

Zobacz także: Osiedle In Place wybuduje firma Karmar

1 KOMENTARZ

Comments are closed.