SAVILLS AGENTEM WYŁĄCZNYM DWÓCH BUDYNKÓW BIUROWYCH W GDAŃSKU I POZNANIU

Savills

Firma Savills została powołana na wyłącznego doradcę ds. wynajmu powierzchni biurowych w dwóch kolejnych inwestycjach zarządzanych przez TFG Asset Management: kompleksie CUBE Office Park w Gdańsku oraz kameralnym budynku Górki 7 w Poznaniu. 

CUBE Office Park to nowoczesny kompleks biurowy składający się z trzech niezależnych budynków. Nieruchomość oferuje 19 705 m kw. powierzchni biurowej. Biurowiec usytuowany jest w południowo-zachodniej części miasta w dzielnicy Jasień, przy ul. Pałubickiego 2,4,6 i zapewnia dogodne połączenie z centrum Gdańska, Sopotem i Gdynią. 

Savills będzie odpowiadał za wynajem obiektu za pośrednictwem nowo otwartego biura w Trójmieście kierowanego przez Piotra Skuzę.

Druga z podpisanych umów dotyczy kameralnego budynku Górki 7 mieszczącego się w jednej z najstarszych dzielnic Poznania, czyli na Grunwaldzie. Znajduje się zaraz obok ulicy Głogowskiej, która łączy ścisłe centrum miasta z autostradą A2 i wyjazdem w kierunku Wrocławia, Warszawy i Berlina. Obiekt jest bardzo dobrze zlokalizowany pod kątem dojazdu samochodem oraz komunikacją miejską. Nieruchomość oferuje 2479 m kw. powierzchni biurowej. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.: Rödl & Partner oraz Integra Consulting Poland.

„Dotychczasowa udana współpraca z Savills skłoniła nas do powierzenia firmie dwóch kolejnych nieruchomości, którymi zarządzamy. Od kilku lat Savills wspiera nas w Warszawie przy projekcie Stratos Office Center, a od niedawna również we Wrocławiu przy wynajmie West Forum. Mocna pozycja Savills w Poznaniu oraz nowy oddział firmy w Gdańsku sprawiają, że z nadzieją zapatrujemy się na wsparcie w komercjalizacji naszych projektów w tych lokalizacjach” – mówi Monika Sieradzan, dyrektor ds. wynajmu w TFG Asset Management.

Zobacz także: Wkrótce największe w Polsce procesy rekrutacyjne w IT będą realizowane z Olivia Centre

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.