NORTH GATE W NOWEJ ODSŁONIE

North Gate

W budynku biurowym North Gate w Warszawie dobiegła końca kompleksowa modernizacja, w ramach której całkowicie odnowione zostały wszystkie części wspólne, a najemcy zyskali nowe udogodnienia.

Modernizacja w budynku North Gate objęła powierzchnie wspólne na wszystkich piętrach. Całkowicie odmieniona została również recepcja główna oraz powierzchnia na parterze przewidziana pod lokale handlowe na wynajem. W trakcie prac korzystano z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, w tym elementów miedzianych, drewnianych i naturalnej zieleni. Oprócz nowocześnie zaprojektowanych części wspólnych nieruchomość wzbogaciła się o infrastrukturę dla rowerzystów (szafki i prysznice), zlokalizowaną na poziomie -1. Największą nowością jest tzw. Garden Lounge, czyli zielona przestrzeń utworzona na wewnętrznym tarasie na trzecim piętrze.

Za projekt architektoniczny prac modernizacyjnych odpowiada wielokrotnie nagradzana pracownia Artchitecture. Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w budynku jest Savills.

„Okres pandemii został dobrze wykorzystany przez właściciela nieruchomości, aby przyspieszyć z prowadzonymi kompleksowymi pracami modernizacyjnymi. Budynek North Gate zyskał piękne, nowoczesne wykończenia powierzchni wspólnych oraz znakomite warunki dla lokali handlowych. Poziom wynajęcia budynku jest wysoki, ale wciąż dostępne są pojedyncze wolne moduły dla firm chcących ulokować w nim swoje biuro lub sklep” – mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

North Gate to blisko 90-metrowy budynek biurowy klasy A zlokalizowany w północnej części Warszawy przy ul. Bonifraterskiej 17. Całkowita powierzchnia 27-kondygnacyjnego biurowca wynosi ok. 48 000 mkw., z czego 29 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa pod wynajem. Budynek dysponuje pięciopiętrowym parkingiem z miejscem na 310 pojazdów.

North Gate posiada dogodny dostęp do infrastruktury transportowej i komunikacji publicznej. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a także stacja metra Dworzec Gdański. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu zlokalizowany jest Park im. Romualda Traugutta, a także hotel Ibis oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym Centrum Handlowe Westfield Arkadia.

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.