All for One Poland nowym najemcą Arkońska Business Park

Arkońska Business Park

Firma All for One Poland, lider rynku usług SAP w Polsce, podpisała umowę na wynajem ponad 270 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w Arkońska Business Park w Gdańsku. Aby znaleźć optymalną lokalizację dla nowej filii oraz wynegocjować korzystne warunki najmu, spółka skorzystała z doświadczenia firmy doradczej Newmark Polska.

Spółka All for One Poland rozpoczęła działalność w 1995 r. i aktualnie jest liderem na polskim rynku usług SAP. Firma zapewnia pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP oraz dostarcza usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zespół obsługujący klientów to około 500 osób – w jego skład wchodzą m.in. konsultanci SAP, kierownicy projektów, programiści i specjaliści IT. Dotychczas z oferty All for One Poland skorzystało ponad 500 klientów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Firma może pochwalić się także licznymi kontraktami na usługi zarządzane (tym chmura dla SAP, administracja systemów, serwis aplikacyjny), przychodami na poziomie 168 mln zł w 2021 r. oraz biurami w całej Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

 

– Ze względu na planowane otwarcie biura w Gdańsku, spółka All for One Poland poszukiwała odpowiedniej powierzchni biurowej. Wybór Arkońska Business Park pozwala naszemu Klientowi funkcjonować w biurowym centrum Trójmiasta i zapewnia dostęp do kadry IT. Gdańsk Przymorze to dzielnica, do której można wygodnie dojechać z okolicznych miejscowości i jest to lokalizacja ceniona przez pracowników – mówi Kaja Karbowska, Doradca w Newmark Polska.

 

Arkońska Business Park to kompleks budynków biurowych klasy A położonych w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Jednym z jej atutów jest lokalizacja – Arkońska Business Park znajduje się w pobliżu dwóch przystanków SKM – „Gdańsk Oliwa” i „Przymorze/Uniwersytet” oraz przystanków trzech linii tramwajowych. W pobliżu zlokalizowane są też m.in. hotele, centrum handlowe i Uniwersytet Gdański.

Zobacz także: OSTC Polska najemcą biur serwisowanych w Chillispaces w kompleksie Alchemia w Gdańsku

O Newmark Polska

Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

O All for One Poland

Spółka z centralą w podpoznańskich Złotnikach jest liderem rynku usług SAP w Polsce. Od ponad 25 lat (wcześniej jako SNP Poland, a do 2017 – BCC) zapewnia pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarcza też usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Głównym udziałowcem firmy jest All for One Group – największy partner SAP w obszarze niemieckojęzycznym. Więcej informacji o All for One Poland na stronie: www.all-for-one.pl