Flexi Lease – tradycyjny najem w elastycznej formie

0
88

Flexi Lease, nowy koncept najmu elastycznego, został właśnie ukończony i jest już gotowy na wprowadzenie się pierwszych klientów. Ten projekt, to kolejna po Brain Embassy i BeYourself, propozycja najmu na elastycznych warunkach przygotowana przez Adgar Poland. Oferuje ergonomię pracy i najwyższą jakość wykończenia powierzchni biurowej przy braku konieczności podejmowania wieloletnich zobowiązań przez klientów.

Flexi Lease to rozwiązanie dostosowane do zmieniających się potrzeb najemców powierzchni biurowej. W ramach Flexi Lease klienci mają do swojej dyspozycji kompaktowe biura składające się z open space, sal spotkań, gabinetów oraz aneksu kuchennego, a dodatkowo strefę wspólną, z której korzystają wszyscy najemcy z danego piętra. W przestrzeni wspólnej znajduje się przestronna i komfortowa kuchnia, strefa chill – out, wygodne kanapy, fotele, huśtawka itd. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy mogą skupić się na pracy w miejscu zarezerwowanym dla swojej firmy, a przerwę spędzić w strefie wspólnej, odpoczywając lub nawiązując nowe kontakty biznesowe z pracownikami innych firm.

Nowatorskim rozwiązaniem w zakresie Flexi Lease jest to, że firmy mają możliwość indywidualnego doboru pakietu usług. Produkt jest dostępny w wersji podstawowej, czyli bez mebli i zakłada wyposażenie biura w meble klienta. Adgar proponuje również wersję premium z meblami, dostępem do powierzchni co-creatingowej Brain Embassy, która z kolei oferuje szeroki program merytoryczny, szkolenia, eventy, lekcje angielskiego, zajęcia jogi i wiele innych.

‘’Flexi Lease powstało na bazie naszych wcześniejszych doświadczeń z Brain Embassy oraz BeYourself i jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. To propozycja m.in. dla firm, które rozwijają się dynamicznie, pracują projektowo i potrzebują znaleźć przestrzeń do pracy w bardzo krótkim czasie. W odróżnieniu jednak od przestrzeni typowo co – workingowych, Flexi Lease oferuje klasyczny design oraz w pełni wydzielone biuro z kontrolą dostępu. Dla wielu naszych klientów jest to bardzo istotny aspekt, ponieważ prowadzona przez nich działalności wymaga zachowania ścisłej poufności. Chcemy, żeby przestrzeń składała się z elementów potrzebnych i najlepiej służących biznesowi, jaki prowadzi dana firma.’’ – mówi Monika Szelenberger, Head of Leasing and Asset Management, Adgar Poland.

Pierwsze biura Flexi Lease zostały udostępnione w kompleksie Adgar Plaza A, który zapewnia liczne udogodnienia dla najemców, takie jak siłownia z basenem, kiosk, kawiarnia, piekarnia, przedszkole, sale konferecyjne i eventowe, parkingi, rowerownie, prysznice, myjnia ekologiczna. Najmniejszy unit biurowy jest dedykowany dla około 40 osób, a największy dla około 70. Istnieje też możliwość łączenia unitów i zapewnienia około 200 stanowisk pracy w ramach jednego piętra.

Adgar Poland jest długoterminowym właścicielem nieruchomości biurowych. Firma funkcjonuje na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce obecna od 1999 roku. Do tej pory Adgar koncentrował się na rynku warszawskim, gdzie posiada bogate portfolio najwyższej klasy budynków biurowych na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i Kompleks Adgar Plaza. Od 2018 r. wszystkie obiekty w portfolio podlegają ekologicznej certyfikacji. Adgar Poland pozostaje pionierem w tworzeniu unikatowych rozwiązań w przestrzeni biurowej, przyjaznych najemcom i sprzyjających ich biznesowemu rozwojowi. Firma rozwija własne koncepty, których elastyczna i kreatywna przestrzeń redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur i spotyka się z dużym zainteresowaniem najemców. Adgar Poland samodzielnie zarządza własnymi obiektami, przekształcając je w ekologiczne budynki, wyposażając w innowacyjne technologie i stawiając na długofalowe relacje ze swoim najemcami. Celem firmy jest dalszy rozwój poprzez realizację nowych projektów i zakup kolejnych nieruchomości, także w innych dużych miastach kraju.

 

Kontakt dla mediów:

Patrycja Rabińska

Mariel & Haan Communications

T: 504 006 016

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

oraz

Ewelina Zajączkowska

Mariel & Haan Communications

T: 780 063 358

E: ewelina.zajaczkowska@marielhaan.com