Relacja ze spotkanie Real Estate Talks w Katowicach

0
223

Dziękujemy za udział w pierwszym spotkaniu Real Estate Talks w Katowicach, które odbyło się 03 marca 2020 roku. W tym roku w ramach Real Estate Talks spotkaliśmy się po raz drugi. Katowicki rynek Real Estate rozwija się prężnie o czym mogliśmy wczoraj porozmawiać w kuluarach. Mamy nadzieję, że tym wczorajszym wydarzeniem rozpoczęliśmy cykl spotkań networkingowych, na których w przyszłości będziemy mieli okazję rozmawiać o nowych projektach  i wymieniać się doświadczeniami z branży.

Wydarzenie miało miejsce w biurowcu .KTW, gdzie goście mogli zapoznać się z projektami prowadzonymi przez Top Woman in Real Estate, posłuchać wykładu i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Artura Sójkę, zwiedzić biuro TDJ Real Estate oraz poznać osoby z regionu z branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych.

Spotkanie miało charakter inspiracyjno-networkingowy, tematem wystąpienia i warsztatów było: „Ludzie nie są ważni…czyli ludzie są najważniejsi”.

Podczas interaktywnych warsztatów networkingowych, mogliśmy nauczyć się podstawowych technik komunikacji oraz jakie metody stosować aby networking przynosił pożądane efekty. Atmosfera wydarzenia sprzyjała nawiązywaniu relacji zarówno biznesowych jak i do ciekawych oraz inspirujących rozmów.

Dziękujemy partnerom wydarzenia: partnerowi miejsca – .KTW, partnerowi networkingu  – Colliers International, partnerowi merytorycznemu – MDD oraz partnerowi – Ceetrus Polska.