TRWAJĄ ZMIANY W GRZYBOWSKA PARK, NOWY SHOWROOM JUŻ GOTOWY

0
88
Grzybowska Park

Budynek biurowy Grzybowska Park przechodzi modernizację. Pod koniec roku zaprezentowane zostaną odnowione powierzchnie wspólne oraz nowe lobby recepcyjne, informuje firma doradcza Savills, która jest agentem wyłączonym nieruchomości. Już teraz najemcy zainteresowani wynajmem powierzchni biurowych mogą oglądać przykładowe aranżacje w nowo otwartym showroomie.

Powierzchnie pokazowe w Grzybowska Park zlokalizowane są na dwóch piętrach –  pierwszym i siódmym, które jest jednocześnie najwyższą kondygnacją budynku. To właśnie z niej rozpościera się widok na panoramę Śródmieścia, plac Grzybowski oraz park tuż obok budynku.

Dzięki showroomowi, najemcy odwiedzający budynek są w stanie wyobrazić sobie, jak w przyszłości może wyglądać ich biuro. Można w nim zobaczyć przykładowe aranżacje gabinetów, sal konferencyjnych, kuchni i miejsc do wypoczynku.

Grzybowska Park oferuje szeroki wybór dostępnych modułów biurowych od 300 m kw. do ok. 5000 m kw., a dzięki prowadzonym pracom modernizacyjnym nieruchomość już wkrótce dodatkowo zwiększy swoją atrakcyjność. Właścicielowi obiektu w procesie wynajmu powierzchni biurowych i handlowych doradza firma Savills.

„Grzybowska Park to znakomita lokalizacja biznesowa położona w kameralnym zakątku Śródmieścia, w pobliżu placu Grzybowskiego. Nowa przestrzeń pokazowa prezentuje potencjał budynku, a trwający remont powierzchni wspólnych po ukończeniu dodatkowo podkreśli jego atuty, zwłaszcza wysoką jakość architektury oraz bliskość natury” – mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Budynek Grzybowska Park zlokalizowany jest przy ul. Grzybowskiej 5A w Warszawie, 500 metrów od stacji Świętokrzyska, na której przecinają się dwie warszawskie linie metra. Oferuje 9600 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Oddana do użytku w 2008 r. nieruchomość wyróżnia się przeszkloną fasadą, zapewniającą dobry dostęp do światła dziennego i wpisującą się w reprezentacyjny charakter ul. Grzybowskiej.

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.