BauApp najlepszą technologią dla nieruchomości na Property Forum 2021!

BauApp Property Forum

Aplikacja mobilna BauApp została wybrana jedną z najlepszych technologii dla nieruchomości, zwyciężając tym samym konkurs PropTech Festival zorganizowany w ramach tegorocznej edycji Property Forum. Jest to największe wydarzenie poświęcone rynkowi nieruchomości komercyjnych w Polsce, a konkurs PropTech skierowany jest do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. W zażartej rywalizacji wzięły udział firmy tworzące przełomowe rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej. Aplikacja mobilna BauApp służy do digitalizacji procesów administracyjnych na placach budowy i jest już z powodzeniem stosowana na ponad 2000 różnegorodzaju projektach realizowanych w regionie CEE.

Zwycięzcy Proptech Festival 2021 zostali wyłonieni w ramach dwuetapowego konkursu. Początkowo na podstawie głosów czytelników portalu Propertynews.pl, a następnie głosami Jury spośród 10 finalistów plebiscytu, którzy najpierw musieli zaprezentować swoje aplikacje przed Jurorami. PropTech Festival to wydarzenie skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości, które towarzyszy konferencji Property Forum. W tym roku konkurs został zorganizowany już po raz czwarty, a zwycięzcy zostali ogłoszeni w trakcie jubileuszowej, dziesiątej, uroczystej gali Property Awards 2021.

„To ogromne wyróżnienie! Dziękuję naszym klientom i całemu zespołowi BauApp. To dla naszej aplikacji wyjątkowa nagroda! Rynek nieruchomości w Polsce wymaga digitalizacji procesów administracyjnych na budowach, aby zapewnić jakość tak wielu realizowanych inwestycji. Cieszymy się, że możemy wspierać firmy z tego sektora działające w Polsce w tym procesie” – powiedział András Papp, Global Marketing Director, BauApp Polska, odbierający nagrodę.

BauApp to aplikacja mobilna do digitalizacji procesów administracyjnych na placach budowy. Rozwiązanie zostało zaprojektowane i jest tworzone specjalnie z myślą o firmach budowlanych z Europy Środkowej. Aplikacja pozwala w nowoczesny i wydajny sposób zarządzać pracą na budowie. Moduły odpowiadające za zarządzanie dokumentami, przygotowywanie list zadań dla podwykonawców czy kontrolę jakości umożliwiają zaoszczędzenie przeciętnie nawet miliona złotych w trakcie realizacji większego projektu. Używanie BauApp w trakcie kontroli jakości pozwala skrócić czas likwidacji każdej usterki o półtorej godziny, a na przeciętnej budowie pojawia się ok. 5 tysięcy usterek.

Aplikacja jest elastycznym narzędziem, można z niej korzystać z poziomu komputera, jak i mobilnie poprzez tablet lub smartfon. Za jej sukcesem stoi prostota, dzięki czemu każdy, niezależnie od zajmowanej funkcji, z łatwością poradzi sobie z obsługą aplikacji. Jest to w pełni bezpieczne narzędzie, którego system reguluje dostęp do dokumentacji w zależności od uprawnień użytkowników. Rozwiązanie ułatwia pracę nie tylko firm budowlanych, czy deweloperów prowadzących projekt, ale wszystkich podwykonawców zaangażowanych do jego realizacji. Upraszcza przepływ informacji między wszystkimi użytkownikami umożliwiając jednoczesną pracę wszystkim na tej samej platformie. Aplikacja minimalizuje podstawy do sporów dzięki cyfrowemu zapisowi i historii działań, dzięki czemu wszystkie procesy są przejrzyste i możliwe do weryfikacji. Tym bardziej, że dostęp do oprogramowania dla podwykonawców klientów BauApp jest całkowicie bezkosztowy.

Trwający na rynku nieruchomości boom wymaga cyfryzacji procesów administracyjnych na budowach w celu zapewnienia najwyższej jakości realizowanych inwestycji. Aktualnie z aplikacji korzysta ponad 120 generalnych wykonawców, ponad 500 podwykonawców na 2000 projektów w regionie.

Zobacz także: Volocopter i DB Schenker prezentują pierwszy plan działania VoloDrone

***

BauApp jest twórcą aplikacji mobilnej do digitalizacji procesów administracyjnych na placach budowy. Produkty BauApp zostały zaprojektowane i są tworzone specjalnie z myślą o firmach budowlanych z Europy Środkowej. Aplikacja BauApp pozwala w nowoczesny i wydajny sposób zarządzać pracą na budowie. Moduły odpowiadające za zarządzanie dokumentami, przygotowywanie list zadań dla podwykonawców czy kontrolę jakości umożliwiają zaoszczędzenie przeciętnie nawet miliona złotych w trakcie realizacji większego projektu. Używanie BauApp w trakcie kontroli jakości pozwala skrócić czas likwidacji każdej usterki o półtorej godziny. Na przeciętnej budowie pojawia się ok. 5 tysięcy takich usterek.

Dzięki śledzeniu potrzeb użytkowników i bliskiej współpracy, powstaje unikalne i najlepiej dopasowane rozwiązanie dostępne na rynku. BauApp jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych programów budowlanych na Węgrzech, a także w Polsce. Uniwersalność aplikacji BauApp przynosi korzyści wszystkim uczestnikom procesu budow- lanego. Poprzez dopasowanie rozwiązania do klienta jest ono wybierane zarówno przez największe firmy budowlane jak i mniejszych wykonawców.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.