Najemcy sektora gastro w Hali Gwardii doceniają wsparcie ze strony zarządcy w czasie pandemii

Hali Gwardii

Tymczasowe zwolnienie z opłat czynszu, uruchomienie sklepu internetowego, cykliczne wydarzenia i nieustanne dbanie o zadowolenie klientów – operator Hali Gwardii, firma CBR Events, wsłuchuje się w potrzeby najemców i wprowadza innowacyjne rozwiązania, ułatwiające prowadzenie działalności w czasie lockdownu.

Hala Gwardii od samego początku stawia na dobre relacje z najemcami. To miejsce stworzone z myślą o lokalnych handlowcach i restauratorach z małych, rodzinnych firm, oferujących naturalne produkty wysokiej jakości. Pozwala to zarządcy na bezpośredni kontakt z najemcami, a dodatkowo tworzy pogodną i niekrępującą atmosferę, idealnie korespondującą z sąsiadującym bazarem zewnętrznym.

„Z Halą Gwardii jesteśmy związani od dnia otwarcia i z pewnością długo jeszcze tu zostaniemy. Nasza współpraca od samego początku układa się bardzo pomyślnie. Mimo wielu obowiązków, właściciel obiektu zawsze znajduje dla nas czas. W każdej sytuacji możemy liczyć na jego pomoc. Potwierdził to czas pandemii, w którym uzyskaliśmy ogromne wsparcie już podczas pierwszego lockdownu” – mówi właścicielka stoiska Żarcie Mamuśki.

Hala gwardii od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Klientów przyciąga nie tylko atrakcyjna i zróżnicowana oferta, ale też regularnie organizowane wydarzenia cykliczne. W czasie pandemii większość z nich została zawieszona z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających, ale sprzedaż produktów cały czas była możliwa poprzez platformę internetową.

„Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony zarządcy i w czasie pandemii wykazał się on również ogromnym zrozumieniem. Jeszcze przed wszelkimi zarządzeniami i zaleceniami rządu, uzyskaliśmy informację o wsparciu ze strony gospodarza. Wyjście z propozycją obniżki czynszu było dla nas ogromnym odciążeniem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni” – mówi właściciel stoiska Kura Warzyw.

W Hali Gwardii na stoiskach targowych można znaleźć tradycyjne produkty regionalne, świeże ryby, mięsa, sery, domowe wyroby garmażeryjne, żywność wegańską i bezglutenową, a także wiele słodkości z różnych zakątków świata. Do dyspozycji klientów hali są również cały czas otwarte w trybie na wynos lokale gastronomiczne – z dowozem lub odbiorem na miejscu. Hala Gwardii jest czynna od piątku do soboty w godzinach 11:00-1:00 (strefa gastronomiczna); 9:00-20:00 (strefa targowa), a w niedzielę od 11:00 do 21:30 (strefa gastronomiczna), 10:00-17:00 (strefa targowa).

Zobacz także: PDT Wola – Adgar Poland z nowym budynkiem w Warszawie!

CBR Events Sp. z o.o. – operator Hali Gwardii od 2017 roku, firma z doświadczeniem w zarządzaniu, organizacji imprez i wydarzeń o charakterze kulturalnym i sportowym oraz realizacji projektów społecznych, pomysłodawca autorskiego projektu reaktywacji zabytkowej hali skupiającej producentów małych manufaktur z unikatowym asortymentem, niespotykanym w innych sklepach sieciowych oraz entuzjastów oryginalnych konceptów miejskich marketów żywnościowo-rozrywkowych.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.