XXII edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji

30 listopada 2023 – oto data XXII edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Choć tradycyjne spotkanie najważniejszych postaci i firm z branży TSL odbywa się u progu zimy, już dziś pozwalamy sobie zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, stanowiącym biznesowe podsumowanie roku.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji stanowi niepowtarzalną okazję do spotkania osób, dla których biznes to nie tylko cyfry, ale przede wszystkim relacje. Trudno zaś o lepsze miejsce do ich pielęgnowania niż uroczysty wieczór, w trakcie którego będziemy wspólnie świętować sukcesy, dyskutować o nadchodzących wyzwaniach oraz snuć plany rozwoju.

Miano najważniejszego wydarzenia dla branży TSL to zasługa ponad dwóch dekad istnienia Gali oraz prestiżu, jaki wiąże się z wręczanymi nagrodami. Program Operator Logistyczny Roku to unikatowe badanie, w którym wskazywane są firmy logistyczne zbierające najlepsze opinie wśród swoich klientów. Wejście na scenę po odbiór „logistycznego Oskara” to moment, który na zawsze pozostaje w pamięci i motywuje biznesowych liderów do dalszego doskonalenia działań swoich i swojej firmy.

Gali Logistyki, Transportu i Produkcji to ponadto okazja do wyłonienia laureatów programu Supply Chain Designer oraz konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji. Supply Chain Designer to program badawczy promu­jący najbardziej nowatorskie projekty, wdrażane w firmach produkcyjnych i handlowych. Z kolei Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji to konkurs skierowany do firm, które tworzą innowacyjne rozwiązania, wspierające biznes w optymalizacji kosztów i zwiększaniu wydajności.

Więcej informacji na temat Gali znajdziesz tutaj: https://www.galalogistyki.pl/