środa, 8 grudnia, 2021
Strona główna Wydarzenia Gala i Konkurs Top Woman in Real Estate Sodexo Polska Partnerem Wspierającym Idee Promocji Kobiet w Biznesie

Sodexo Polska Partnerem Wspierającym Idee Promocji Kobiet w Biznesie

Sodexo Polska Partnerem Wspierającym

Pakiet Partnera Wspierającego Idee Promocji Kobiet w Biznesie przeznaczony jest dla firm, dla których ważne są idee oraz wartości, którymi kierujemy się w Top Woman in Real Estate i na co dzień chcą przyczyniać się do promocji kobiet w branży nieruchomości.

Bycie partnerem podkreśla identyfikację z wartościami związanymi z wspieraniem kobiet i zarządzaniem różnorodnością w biznesie.

IDEE JAKIE PRZYŚWIECAJĄ DZIAŁALNOŚCI TOP WOMAN IN REAL ESTATE:

  • Wspieranie i promocja kobiet w biznesie i w ich rozwoju,
  • Pokazywanie młodym kobietom pozytywnych przykładów kobiet osiągających sukcesy w branży,
  • Promowanie i dawanie za wzór organizacji i zarządów, które poszły w kierunku efektywnego zarządzania różnorodnością,
  • Przekazywanie wiedzy i umiejętności zarządom i organizacjom, by mogły odnosić korzyści biznesowe wprowadzając zarządzanie różnorodnością,
  • Projekt został stworzony z potrzeby wsparcia kobiet w świecie nieruchomości.

Sodexo Polska jest firmą, w której na co dzień priorytetem jest zapewnienie różnorodności i integracji wszystkich osób zatrudnionych. Firma organizuje liczne inicjatywy wewnętrzne wspierające rozwój zawodowy kobiet – m.in. w obszarze usług technicznych. Z otoczeniem biznesowym dzieli się lokalnym i globalnym know-how z obszaru D&I, jest sygnatariuszem Karty Różnorodności oraz jako jedna z pierwszych firm w Polsce, sygnatariuszem Women’s Empowerment Principles –  zbioru 7 zasad działania na rzecz równouprawnienia kobiet w miejscu pracy, biznesie i społeczeństwie wg ONZ.

Sodexo Polska od ponad 25 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą Facility Management (FM) o zasięgu ogólnopolskim. Usługi FM świadczy w ponad 200 obiektach, a wsparcie mobilne udziela ponad 1000 obiektom w Polsce. Prowadzi 40 restauracji pracowniczych, świadczy usługi cateringowe. Wspiera firmy w bezpiecznym powrocie do biznesu w „nowej rzeczywistości” w ramach programu „rise with Sodexo”. W portfolio stałych klientów ma wiele rozpoznawalnych brandów z branż m.in.: przemysłowej, FMCG, farmaceutycznej i technologicznej.

Dzięki wnioskom z poprzednich lat członkinie Rady Programowej konkursu Top Woman in Real Estate postanowiły nagrodzić dodatkowe kompetencje. Powstała nowa kategoria – Facility Management, przeznaczona dla kobiet odpowiedzialnych za utrzymanie nieruchomości. W związku z tym mamy zaszczyt poinformować, że Sodexo Polska – największa firma z zakresu Facility Management w Polsce, została Partnerem Wspierającym IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate.

O Top Woman

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa, to jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, który wyróżnia kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. W tym roku uczestniczki będą startować w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony zostanie najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybierze po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych, podczas uroczystej gali planowanej na czerwiec 2021 zostaną wyłonione Laureatki w każdej z nich.

Możliwość przesyłania zgłoszeń w konkursie trwa do 28 marca. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, działających w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych oraz dla firm i zespołów, które w minionym roku wykazały działania pro-kobiece lub są zarządzane przez kobietę. Aplikować można poprzez formularz online dla kandydatki lub firm i zespołów.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.