SAVILLS: Savills doradcą ds. wynajmu kolejnego biurowca na Woli

Savills na woli

Firma Savills została wybrana doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowych w budynku Karolkowa Business Park usytuowanym na warszawskiej Woli.

Karolkowa Business Park to 11-piętrowy biurowiec klasy A z 2015 roku oferujący 18 500 m kw. powierzchni najmu. Architektura budynku łączy nowoczesną szklaną fasadę z elementami odrestaurowanej starej fabryki. Karolkowa Business Park to budynek inteligentny, który dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań proekologicznych może poszczycić się certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent. Wykorzystanie m.in. szyb selektywnych tworzy komfortowe warunki do pracy, utrzymując optymalną temperaturę i właściwe oświetlenie.

Biurowiec położony jest w sercu nowego biznesowego centrum stolicy, u zbiegu ulic Karolkowej i Grzybowskiej, w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego. Lokalizacja pozwala w ciągu zaledwie kilku minut dotrzeć do ścisłego centrum miasta, zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego, w tym metrem, dzięki pobliskiej stacji rondo Daszyńskiego.

„Karolkową Business Park na tle innych biurowców na Woli wyróżnia przede wszystkim postindustrialna architektura. Najemcy budynku mogą ponadto cieszyć się z licznych udogodnień, w tym dużej liczby miejsc parkingowych oraz dostępu do szerokiej gamy usług i lokali handlowych. Szczególnie atrakcyjnym udogodnieniem są zielone tarasy na dachu, które podkreślają ekologiczny charakter nieruchomości i z których mogą korzystać wszystkie firmy posiadające biuro w budynku” – mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Karolkowa Business Park to już drugi obiekt w portfelu Savills, którego asset managerem jest M&A Capital. Od października 2021 r. Savills ponownie odpowiada za wynajem powierzchni biurowych w budynku Crown Square, mieszczącym się również na Woli, przy ulicy Przyokopowej 31.

Zobacz także: Forest przyciąga najemców, dla których liczy się klimat

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.