Savills debiutuje w Łodzi

Firma doradcza Savills została wybrana agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni biurowej w kompleksie Forum 76. Business Centre. Budynek należący do Benson Elliot i Sharow Capital jest pierwszym projektem biurowym w Łodzi, za komercjalizację którego będzie odpowiadał Savills.

Forum 76. Business Centre zlokalizowane jest w centrum Łodzi, przy jednym z jej najważniejszych skrzyżowań: ulicy Stefana Kopcińskiego, która jest główną arterią miasta, oraz aleją marszałka Józefa Piłsudskiego. Przy budynku znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Całkowita powierzchnia budynku to 7700 m kw.

Do udogodnień dla najemców obiektu należą ogólnodostępny, zielony taras na dachu, parking dla rowerzystów, sala konferencyjna oraz nowa kantyna, a w przyszłości bezpośredni dostęp do oferty gastronomiczno-usługowej w powstającym obok projekcie Monopolis. Projekt posiada certyfikat zielonego budownictwa BREEAM In-Use. Jest również laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych, zdobywając m.in tytuły Biurowca roku i Budowy roku.

„Dostrzegamy duży potencjał rynku biurowego w Łodzi. Miasto to rozwija się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie i staje się coraz atrakcyjniejszą lokalizacją dla firm z różnych sektorów, zwłaszcza dla centrów usług wspólnych. Forum 76. Business Centre to świetnie zlokalizowany i rozpoznawalny na lokalnym rynku projekt, który w ciągu ostatnich 10 lat zbudował swoją mocną pozycję w Łodzi i zaskarbił sobie sympatię najemców” – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Źródło: Savills