Relacja ze spotkania Real Estate Talks w Gdańsku

Real Estate Talks w Gdańsku

W poniedziałek, 26 września mieliśmy przyjemność organizować kolejne spotkanie Real Estate Talks. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Gdańsku w Hotelu Almond Business & SPA Gdańsk. Dodatkowo przed popołudniowym spotkaniem uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w rejsie organizowanym we współpracy z firmami Dekpol i Dobre Jachty.

Podczas rejsu goście mogli podziwiać Gdańsk z poziomu wody oraz zobaczyć flagową inwestycję firmy Dekopl o nazwie Sol Marina. Inwestycja ta to niepowtarzalny koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdańska – Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych.

Głównym elementem wydarzenia było popołudniowe spotkanie networkingowe w hotelu. Była to świetna przestrzeń na zapoznanie się z innymi osobami z regionu oraz doskonała okazja na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Część merytoryczną w formie power speech poprowadziła Anna Krysiak z firmy Interactifs. Wystąpienie miało temat „Mówię wprost – Jak nie owijać w bawełnę, a jednocześnie być lubianym i szanowanym”.

Dziękujemy gościom za tak liczną frekwencję oraz wszystkim partnerom wydarzenia: AGIS MANAGEMENT GROUP, Dekopl, Doraco, Dobre Jachty, Hotel Almond, Sol Marina Gdańsk.

Kolejne spotkanie Real Estate Talks w Gdańsku planowane jest na wiosnę, a w listopadzie zapraszamy na takie spotkania w Poznaniu i Krakowie.

Więcej informacji wkrótce.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Zobacz także: Relacja ze spotkania Real Estate Talks – BACK TO BUSINESS