Relacja ze spotkania Real Estate Talks – BACK TO BUSINESS

W dniu wczorajszym (07.09.) mieliśmy przyjemność zorganizować kolejne spotkanie Real Estate Talks. Była to pierwsza możliwość spotkania się osobiście po dwuletniej przerwie. Wydarzenie odbyło się w gościnnych progach w kancelarii DENTONS w Warszawie. Spotkania Real Estate Talks to bezpłatne, cykliczne wydarzenia organizowane w największych miastach w Polsce. Ich celem jest integracja osób pracujących w branży nieruchomości w poszczególnych regionach.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się ze wszystkimi projektami Top Woman in Real Estate oraz działaniami planowanymi na kolejny sezon. Dodatkowo goście wysłuchali power speech na temat zarządzania w czasach niepewności, prowadzonego przez Aldonę Królikowską – aktywnego członka i mentora w wielu organizacjach, w tym Fundacji Liderek Biznesu oraz metamentorkę w Programie Mentoringowym Top Woman in Real Estate.

Dziękujemy Partnerowi Wydarzenia, firmie DENTONS za zorganizowanie eventu oraz udostępnienie przestrzeni.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz liczymy, że nasze spotkanie było świetną okazją do budowania nowych relacji biznesowych. Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia.

Kolejne spotkanie Real Estate Talks już pod koniec września w Gdańsku! Zachęcamy do śledzenia profilu na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/topwomaninrealestate/

1 KOMENTARZ

Comments are closed.