Najemcy Globalworth mogą korzystać z innowacyjnych przewodników po budynkach biurowych

Globalworth

Globalworth, największy właściciel i zarządca powierzchni biurowej w Europie Środkowo-Wschodniej, wprowadził innowacyjne rozwiązanie dla swoich najemców – internetowe przewodniki po budynkach. Zawierają one informacje o wszelkich udogodnieniach, a także praktyczne porady i wskazówki dla pracowników najemców będących częścią społeczności Globalworth. Przewodniki są doskonałym wsparciem podczas powrotów do biur, dzięki nim proces ten będzie jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy dla najemców. Jako pierwsi z przewodników przygotowanych przez Globalworth mogą korzystać użytkownicy polskich biurowców Skylight i Lumen w Warszawie, kompleksów Quattro Business Park i Podium Park w Krakowie, a także obiektów należących do portfela spółki w Rumunii: Globalworth Campus, BOB, BOC, Green Court, Globalworth Tower i Gara Herastrau.

Dzięki przewodnikom użytkownicy biurowców Globalworth zyskują dostęp do praktycznej wiedzy o danym budynku, która ma na celu ułatwić poruszanie się po nim i jak najpełniejsze wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie oferuje. W szybki sposób są w stanie poznać zespół zarządzający nieruchomością i skontaktować się z właściwą osobą, dowiedzieć się o znajdujących się w obiekcie udogodnieniach i ich lokalizacji (np. gdzie znaleźć paczkomat, stojaki dla rowerów czy strefę dla palących), zasadach bezpieczeństwa, w tym obowiązujących w danym czasie ograniczeniach związanych z Covid-19.
Przewodniki pomagają w planowaniu przeprowadzek, korzystaniu z serwisu technicznego, planowaniu większych dostaw kurierskich. Są też źródłem informacji o dodatkowych atrakcjach w sąsiedztwie (restauracjach, kawiarniach, sklepach) i praktycznych wskazówek (dojazd do biurowca, dostawy jedzenia, awizacja gości). Wszystkie przewodniki są dostępne online z poziomu telefonu lub komputera w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Internetowe przewodniki budynkowe to zupełnie nowe doświadczenie i innowacja, jakiej na polskim rynku nieruchomości jeszcze nie było. Jesteśmy pierwszym właścicielem biurowym, który wdraża takie szerokie rozwiązanie dla najemców. Użytkownicy biurowców Globalworth w ten sposób otrzymują kompletny przewodnik, który pomoże im w maksymalnym skorzystaniu z zalet pracowania w nowoczesnym budynku biurowym. Przewodniki będą bardzo przydatne m.in. dla nowych pracowników i tych, którzy po długotrwałej pracy z domu, być może po raz pierwszy po pandemii, będą musieli odnależć się w biurowym środowisku. Chcemy im w tym pomóc i sprawić, że praca w naszych biurowcach będzie jeszcze bardziej komfortowa – mówi Artur Apostoł, Managing Director – Real Estate Operations Poland w Globalworth.

Posiadanie biura w nowoczesnym budynku otwiera szereg możliwości dając najemcom wymierne korzyści. Po naszych rozmowach z najemcami okazało się, że nie wszyscy są świadomi dostępności przydatnych usług w budynku, nie wszyscy też zdawali sobie sprawę z wielu funkcjonalności oferowanych przez właściciela. Postanowiliśmy zebrać wszystkie porady i opisy w jednym miejscu i tak narodził się projekt przewodników. Korzystać już z nich mogą użytkownicy biurowców Skylight i Lumen w Warszawie oraz kompleksów Quattro Business Park i Podium Park w Krakowie. Zadbaliśmy o to, żeby informacja o przewodnikach trafiła do nich różnymi kanałami, dlatego przygotowaliśmy też kreatywną kampanię, w której za pomocą zabawnych grafik umieszczonych na lustrach w windach i łazienkach, promujemy najciekawsze funkcjonalności naszych przewodników – mówi Paweł Słupski, Marketing & Communications Director w Globalworth Poland.

Pierwsze przewodniki dla biurowców Globalworth w Polsce można zobaczyć tutaj: SkylightLumenQuattro Business ParkPodium Park. Kolejne edycje są w przygotowaniu, już wkrótce swoje przewodniki dostaną użytkownicy krakowskiego kompleksu biurowego Lubicz Park oraz warszawskich wieżowców Warsaw Trade Tower i Spektrum Tower.

 

Zobacz także: „Google Analytics dla nieruchomości”. REDD wdraża pierwsze takie narzędzie na rynku

2 KOMENTARZE

Comments are closed.