Grupa Capital Park dołącza do grona Partnerów Kategorii IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

Grupa Capital Park
Fabryka Norblina - wielofunkcyjny projekt Grupy Capital Park w centrum Warszawy, zlokalizowany na zabytkowym terenie dawnej fabryki platerów Norblin, Bracia Buch i T. Werner

Zgłoś się do konkursu i dołącz do grona Top Woman in Real Estate! Zgłoszenia przyjmowane są do 28 marca 2021. Wybierz kategorie, w których chcesz startować – mogą to być marytalnie 2 kategorie, wypełnij formularz online dostępny na stronie www.topwoman.pl i prześlij do nas aplikację. Weź udział w konkursie i zainspiruj inne kobiety swoimi działaniami. Mamy ogromy zaszczyt ogłosić, że do grona Partnerów kategorii po raz kolejny dołączyła Grupa Capital Park.

Grupa Capital Park jest doświadczoną firmą deweloperską i inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, o łącznej powierzchni 212 tys. m kw. i wartości rynkowej 2,1 mld PLN. 89% portfolio Grupy stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie. Jest ona właścicielem takich projektów, jak biurowo-usługowy budynek Royal Wilanów, sieć centrów handlowych convenience Street Mall Vis à Vis, centrum handlowego ETC Swarzędz, Galerii Zaspa w Gdańsku oraz osiedla podmiejskich willi inspirowanych modernistycznymi rezydencjami z lat 30 – Rezydencje Pałacowa w Warszawie.

Obecnie Grupa Capital Park prowadzi rewitalizację Fabryki Norblina – flagowego projektu wielofunkcyjnego w centrum Warszawy, zlokalizowanego na zabytkowym terenie dawnej fabryki platerów Norblin, Bracia Buch i T. Werner. Kompleks zostanie oddany do użytku już w drugiej połowie 2020 roku i zaoferuje 65 tys. mkw. powierzchni użytkowej, z czego 41 tys. mkw. to biura, a pozostałe 24 tys. mkw. wypełnią koncepty rozrywkowe, gastronomiczne, usługowe, handlowe, kulturalne oraz wellness. Na terenie kompleksu znajdzie się również Muzeum Fabryki Norblina, w którym odwiedzający będą mogli zetknąć się z historią dawnych zakładów. Nowoczesna, interaktywna i multimedialna forma prezentacji zabytkowych zbiorów dawnej fabryki platerów, będzie wplatać obiekty muzealne w życie współczesnego miasta.

Grupa Capital Park od wielu lat wspiera i promuje kobiety, podejmując liczne działania i inicjatywy na rzecz promocji zrównoważonego rozwoju oraz równouprawnienia płci w biznesie. Zarówno w zarządzie, jak i na stanowiskach kierowniczych w Grupie, kobiety są silnie reprezentowane. 7 na 9 działów firmy jest zarządzanych przez kobiety. W zespole liczącym 86 osób, 64 proc. zespołu stanowią panie. Tego rodzaju działania spotykają się z bardzo pozytywnym odzewem w środowiskach branżowych i po raz kolejny już – zostały one docenione przez organizatorów konkursu Top Woman.

W maju 2018 roku Kinga Nowakowska – członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy, zwyciężyła w pierwszej edycji konkursu w kategorii Business Management. W kolejnych latach dołączyły do niej także inne przedstawicielki Grupy Capital Park – Sylwia Filewicz, dyrektor działu Development, laureatka w 2019 r. w kategorii Project Management. W tej samej edycji konkursu Grupa Capital Park zdobyła tytuł „Pro-Women Company”. W 2020 w sekcji Banking&Finance nagrodę główną otrzymała Anna Tomaszewska – dyrektor zarządzająca działem Investment&Finance. Wszystkie nagrodzone zostały włączone do jury konkursu oraz zostały uczestniczkami programu mentoringowo-inspiracyjnego. W jego ramach dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z kobietami, które rozpoczynają lub planują swoje kariery w branży nieruchomości oraz budownictwa.

Zobacz także: Kajima Poland – generalny wykonawca z japońskim kapitałem – jest Partnerem IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate w roku 2021

O Top Woman

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa, to jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, który wyróżnia kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. W tym roku uczestniczki będą startować w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony zostanie najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybierze po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych, podczas uroczystej gali planowanej na czerwiec 2021 zostaną wyłonione Laureatki w każdej z nich.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.