PZN Partnerem Wspierającym Idee Promocji Kobiet w Biznesie

PZN

Top Woman in Real Estate to projekt, który łączy konkurs, program mentoringowy, szkolenia oraz spotkania dla branży nieruchomości. Od 4 lat działa na rzecz promocji i wsparcia w rozwoju kobiet z branży nieruchomości. Co roku wspierają ich profesjonaliści z całej branży oraz firmy, które zostają partnerami realizowanych przez nich wydarzeń.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma PZN Sp. z o.o. została Partnerem Wspierającym Idee Promocji Kobiet w Biznesie.

Zarząd PZN Sp. z o.o. aktywnie wspiera rozwój kobiet w branży. 70% kadry menedżerskiej PZN stanowią kobiety. Dlatego też wspiera ideę konkursu Top Woman i aktywnie angażuje się w prace na jego rzecz.

PZN Sp. z o.o. to ogólnopolska firma działająca w trzech obszarach: Facility Management, Property Management, Eksperci Nieruchomości( monitoring inwestycji i wyceny nieruchomości).

Świadczy kompleksowe usługi dla wszystkich typów nieruchomości: bankowych, biurowych, sieci handlowych, magazynowych, produkcyjnych, hotelowych i mieszkalnych w całej Polsce.

Działa na rynku polskim od 1996r. W 16 biurach regionalnych zatrudnia ponad 200 pracowników, specjalistów wielu branż, współpracując z 250  firmami partnerskimi oraz 400 rzeczoznawcami majątkowymi i inżynierami budowlanymi w całym kraju.

Do grona klientów PZN należą wiodące firmy w kraju. Firma obsługuje obiekty bankowe, sieci sklepów, aptek, punkty usługowe oraz duże obiekty jak hale sportowe, magazyny czy zakłady produkcyjne.

Priorytetem firmy jest komfort i bezpieczeństwo użytkowników nieruchomości, a zapewnia to m.in. poprzez odpowiednie zarządzanie zdarzeniami, planowanie serwisów technicznych, natychmiastowe reakcje na awarie oraz planowanie niezbędnych remontów i modernizacji.

A przy tym wszystkim, nie traci z pola widzenia poprawy efektywności energetycznej oraz implementacji rozwiązań proekologicznych w zarządzanych obiektach.

Zobacz także: Grupa Capital Park dołącza do grona Partnerów Kategorii IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

O Top Woman

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa, to jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, który wyróżnia kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. W tym roku uczestniczki będą startować w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony zostanie najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybierze po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych, podczas uroczystej gali planowanej na czerwiec 2021 zostaną wyłonione Laureatki w każdej z nich.

Zgłoszenia tylko do 28 marca!

Informację na temat konkursu: https://www.topwoman.pl/konkurs/