Adgar Poland: Integrujemy społeczność najemców w naszych budynkach biurowych

Jak zacieśniać relacje biznesowe poprzez nieformalną aktywność? Jak angażować pracowników firm oraz lokalną społeczność do wspólnej zabawy? Inspiracją do znalezienia odpowiedzi na te pytania może być wydarzenie, które odbyło się we wrześniu z inicjatywy Adgar Poland. Spotkanie w ramach imprezy „Dzień Rodzinny – Pożegnanie Lata” okazało się doskonałą przestrzenią do integracji pracowników firm, których siedziby mieszczą się w mokotowskim biurowcu Adgar BIT oraz mieszkańców okolicznych apartamentowców.

Proces tworzenia przyjaznych miejsc pracy i przestrzeni, które inspirują nas do budowania bliższych relacji musi uwzględniać dbałość o poczucie wspólnoty. Wspólnoty miejsca, wartości, zainteresowań oraz poszukiwania równowagi w obszarze życia prywatnego i zawodowego. Identyfikacja tego typu potrzeb to specjalność Adgar Poland. „Nowoczesne biura, uwzględniające wszystkie oczekiwania najemców, ergonomiczne rozwiązania, troska o każdy element funkcjonowania firm w przestrzeniach biurowych to tylko cześć naszej oferty. Chcemy bowiem zachęcić naszych najemców i lokalną społeczność do angażowania się w ciekawe projekty kulturalne i rozrywkowe, do współorganizacji i współuczestnictwa w przedsięwzięciach, które zbliżają ludzi, budują świadomość, rozwijają horyzonty” – mówi Angelika Wilk, Marketing and Business Relationship Manager w Adgar Poland. „Dzięki temu, z jednej strony umożliwiamy uczestnikom naszych wydarzeń nawiązywanie relacji na zupełnie innych płaszczyznach, w atmosferze zabawy, wymiany pozytywnych emocji i tzw. dobrej energii. Z drugiej zaś nawiązywanie kontaktów biznesowych i możliwość prezentowania produktów i usług w niestandardowej formie” – dodaje.

To właśnie Angelika Wilk wraz ze swoimi współpracownikami odpowiada w głównej mierze za opracowanie ekskluzywnych projektów dla społeczności najemców, w tym również za program wydarzeń, a także imprez kulturalnych, które odbywają się w przestrzeniach Adgar Poland oraz uruchomionym w zeszłym roku amfiteatrze przy mokotowskim biurowcu Adgar BIT. Organizowane tu wydarzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem najemców i mieszkańców biznesowej części Mokotowa. Funkcjonalność Amfiteatru doceniają ponadto firmy, które poszukują nieszablonowych przestrzeni do promocji, autorskich spotkań, koncertów, spektakli i konferencji.

„Dzień Rodzinny – Pożegnanie Lata” zrealizowano we współpracy z Przedszkolem Europejskim oraz Mieszko S.A., które są jednocześnie najemcami powierzchni biurowej w Adgar BIT. Wśród atrakcji, które cieszyły się największą frekwencją i zainteresowaniem uczestników warto wspomnieć kącik sensoplastyczno-kreatywny, konkurs rodzinny, zagrodę z alpakami, teatr familijny, skręcanie baloników oraz artystyczny pokaz baniek z dymem i ogniem, malowanie buziek, występy dzieci z przedszkola, mini zawody sportowe.

Zobacz także: Sukces gdańskich urbanistów na 17 Biennale Architektury 2021 w Wenecji

Więcej o Adgar Poland: https://www.adgar.pl/

***
Adgar Poland

Adgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, przede wszystkim biurowych. To innowacyjna firma, która tworzy przyjazne koncepty biurowe, wspierające rozwój biznesu oraz integrację życia zawodowego i prywatnego. Spółka działa w Polsce od 1999 roku, a jej działalność koncentruje się na największym rynku biurowym w Polsce – w Warszawie. Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości w doskonałych lokalizacjach.

Adgar Poland jest właścicielem i zarządcą kompleksów biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej ponad 120 tys. m kw. Są one zlokalizowane w czterech warszawskich biznesowych dzielnicach: na Mokotowie – Adgar Plaza, Adgar Plaza One, Adgar Bit i Agdar Wave, na Ochocie – Adgar Park West, w Centrum – Czackiego oraz na Woli – PDT Wola i Inchcape BMW Motor Polska.