Zonifero z akredytacją globalnego lidera branży prop-tech

Zonifero

Polski start-up z branży prop-tech – Zonifero, znalazł się wśród grona akredytowanych dostawców firmy WiredScore, w zakresie inteligentnych technologii budynkowych. Program Accredited Solutions wymienia firmy dostarczające najlepsze i kompatybilne ze sobą rozwiązania z zakresu cyfryzacji nieruchomości. Uzyskana przez start-up znad Odry akredytacja, przyznana przez mieszczącą się w samym sercu Manhattanu firmę WiredScore, wzmacnia pozycję Zonifero na rynku rozwiązań z zakresu cyfrowej transformacji nieruchomości komercyjnych.

WiredScore ocenia cyfrową infrastrukturę budynku i poświadcza jego gotowość na przyszłość za pomocą udoskonalonego cyfrowego obiektywu. Przyznawana akredytacja zapewni właścicielom i deweloperom, dostęp do zestawu dostawców, którzy są w pełni zgodni z autorską certyfikacją SmartScore. Podejście takie pozwala zoptymalizować koszty związane z własną analizą badań danej technologii oraz przyspieszy sam proces wyboru rozwiązania przekształcającego budynek w nowoczesne biuro.

– Od momentu uruchomienia w ubiegłym roku naszego systemu certyfikacji — SmartScore, stało się jasne, że branża nieruchomości wciąż potrzebuje dodatkowej warstwy wskazówek, jeśli chodzi o konkretny rodzaj technologii, która jest wymagana do stworzenia naprawdę inteligentnego budynku. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog dostawców akredytowanych rozwiązań zapewni pewność, której brakowało w branży – mówi Stefan Schmidt, Head of Smart Buildings Technology, WiredScore.

Nieprzypadkowo w gronie akredytowanych firm znalazło się Zonifero. Firma w ostatnich latach uzyskała wiodącą pozycję w zakresie wdrażania idei Frictionless Office Experience w polskich biurowcach. Z platformy stworzonej przez start-up należący do grupy kapitałowej TenderHut, korzystają czołowi polscy deweloperzy z zakresu nieruchomości komercyjnych: Echo Investment, Cavatina Holding oraz Skanska. Wybór przez liderów rynku pozwala uznać rozwiązania proponowane przez Zonifero, za nowy standard w branży prop-tech w Polsce.

– Znalezienie się wśród wybranych firm z całego świata, rekomendowanych przez WiredScore, to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także jasny sygnał, że Zonifero wyznacza standardy na rynku, w zakresie technologii budynkowych. To także moment, w którym otwarcie możemy globalnie skalować nasz biznes na rykach międzynarodowych – mówi Jacek Ratajczak, CEO Zonifero.

Obecnie z aplikacji Zonifero korzysta ponad 30 tys. Użytkowników, pozwala ona pracownikom między innymi na zarezerwowanie tak zwanego gorącego biurka, sali konferencyjnej czy miejsca parkingowego. Spółka realizowała z sukcesem wdrożenia nie tylko w Polsce, ale również w Singapurze, we Francji, na Węgrzech, w Czechach i Belgii.

Zobacz także: 9 listopada, Europejski Dzień Wynalazcy. Innowacje, które przynoszą postęp w budownictwie

1 KOMENTARZ

Comments are closed.