Brain Embassy, aby przyspieszyć ekspansję międzynarodową, podjęło współpracę z essensys plc – liderem technologii flex-space.

essensys to innowacyjna platforma technologiczna, wspierająca zarządzanie elastycznymi przestrzeniami do pracy.

Brain Embassy, ​​pierwsza globalna marka Adgar Investment & Development Ltd, oferująca najem elastyczny w formule co-workingu, dołączyła do rosnącej społeczności essensys, zrzeszającej zorientowanych na technologię operatorów elastycznych przestrzeni do pracy. Wszystko po to, aby stymulować wzrost i wydajność podczas ekspansji na nowe rynki.

„Jako właściciel koncepcji Brain Embassy, ​​Adgar Investment & Development, z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z firmą essensys przy realizacji naszych globalnych planów ekspansji”, mówi Nir Kelner, Head of Global Coworking Unit w Brain Embassy. „Adgar jest jedną z pierwszych firm z branży nieruchomości na świecie, która postanowiła być częścią tego szybko rozwijającego się rynku i oferować najemcom kompleksowe rozwiązania „pod jednym dachem”. Obecnie posiadamy cztery budynki w Warszawie, a piąty w centrum miasta zostanie otwarty pod koniec 2020 roku. Niedawno otworzyliśmy lokalizację w Tel Awiwie i nie możemy doczekać się otwarcia kolejnej w Antwerpii, co będzie miało miejsce w połowie tego roku. Nasze bezkompromisowe przywiązanie do jakości zostanie wsparte przez essensys, a co więcej pomoże nam w utrzymaniu najwyższego standardu usług i wydajności operacyjnej w miarę wzrostu.” dodał Nir Kelner.

Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzająca Brain Embassy, związana z marką od samego początku jej powstania, skomentowała: „Koncepcja elastycznych przestrzeni stworzonych przez Adgar opiera się na najnowszych światowych trendach, a naszym celem jest zaspokojenie odmiennych potrzeb firm różnej wielkości – od małych i średnich przedsiębiorstw po globalne korporacje. Partnerstwo Brain Embassy z essensys pozwoli nam wspierać wymagania i rozwój naszych najemców na arenie międzynarodowej”.

Brain Embassy zastosuje elastyczną platformę essensys, aby uprościć proces zarządzania i skalowania operacji w wielu miejscach. Platforma essensys będzie wspierać wydajność operacyjną, płynność w świadczeniu usług i jak najlepsze doświadczenia członków społeczności Brain Embassy we wszystkich krajach.

„Essensys z przyjemnością wita Brain Embassy wśród naszej stale rozwijającej się społeczności operatorów elastycznych przestrzeni do pracy – mówi Michael Guest, Chief Revenue Officer w essensys. „Nasza technologia napędza ambitne plany ekspansji Brain Embassy, umożliwiając przeprowadzanie wydajnych i bezproblemowych procesów, zapewniając jednocześnie nadzwyczajne doświadczenia użytkownikom tych przestrzeni”.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o inicjatywie rebrandingu Brain Embassy. Nowa marka BE odzwierciedla strategię firmy Adgar, polegającą na dostarczaniu funkcjonalnych przestrzeni przyszłości, które są elastyczne, wygodne, kreatywne i przyjazne dla środowiska.

O Adgar Poland

Adgar Poland jest długoterminowym właścicielem nieruchomości biurowych, koncentrującym się na tworzeniu konceptów, które wspierają rozwój biznesowy najemców. Firma funkcjonuje na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce obecna od 1999 roku. Do tej pory Adgar skupiał się na rynku warszawskim, gdzie posiada bogate portfolio najwyższej klasy budynków biurowych na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i kompleks Adgar Plaza. Inwestor stawiając na długofalowe relacje z najemcami samodzielnie zarządza swoimi obiektami, przekształcając je w ekologiczne budynki, posiadające certyfikację LEED Gold i wyposażone w innowacyjne technologie. Adgar Poland pozostaje liderem w tworzeniu unikatowych rozwiązań w przestrzeni biurowej, przyjaznych użytkownikom. Firma posiada własny koncept przestrzeni coworkingowych, hybrydowych oraz przestrzeni eventowych pod brandem Brain Embassy oraz koncepcję Flexi Lease, których elastyczna i kreatywna przestrzeń redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur. Celem firmy jest dalszy rozwój poprzez realizację nowych projektów i zakup kolejnych nieruchomości, także w innych dużych miastach.

 

Kontakt dla mediów:

Patrycja Rabińska

Mariel & Haan Communications

T: 504 006 016

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

oraz

Ewelina Zajączkowska

Mariel & Haan Communications

T: 780 063 358

E: ewelina.zajaczkowska@marielhaan.com

 

 

O essensys

Technologia narodzona z naszego unikalnego doświadczenia – essensys, umożliwia ambitnym operatorom przyspieszenie ich rozwoju. Nasza bezpieczna platforma łączy technologię, infrastrukturę i procesy operacyjne w prostą, wydajną i łatwą do zarządzania usługę. Za naciśnięciem jednego przycisku operatorzy mają pełną kontrolę nad swoją działalnością, co pozwala im dostarczać niesamowite wrażenia dla użytkowników, a jednocześnie uzyskiwać cenne i przydatne informacje.

 

Kontakt dla mediów (English only):

Amanda Fanoun

T: +1 646-931-5531

E: amanda.fanoun@essensys.tech

oraz
Meyer Prinsloo

T: +44 (0) 20 3102 6202

E: meyer.prinsloo@essensys.tech