Vantage Development w dobie epidemii

Vantage Development

Dyskusjom na temat negatywnego wpływu pandemii na branżę nieruchomości nie ma końca. Tymczasem, rzeczywistość dla Vantage Development prezentuje się zgoła odmiennie: w IQ2020 odnotowaliśmy sprzedaż o 35% wyższą (w porównaniu do IQ2019), a właśnie opublikowane roczne sprawozdanie finansowe za 2019 pokazuje, że mamy stabilną podstawę do kontynuowania działalności pomimo trwającej epidemii.

Vantage Development

Jak cała branża nieruchomości spółka pozostaje pod wpływem trwającej epidemii. Nie przeszkodziło to jednak Vantage Development osiągnąć w IQ2020 sprzedaż o 35% wyższą niż w roku ubiegłym. Wysokie zainteresowanie klientów zaowocowało sprzedażą 205 lokali we Wrocławiu. Jak będzie w kolejnych miesiącach?

Vantage Development

Na pewno będą one pracowite: wrocławski deweloper kontynuuje działania na budowach, w tym na największej, wielofunkcyjnej inwestycji w Porcie Popowice. Budynki IB i IC będą oddane w ręce nowych mieszkańców jeszcze w tym roku – spółka znana jest z terminowego przekazywania mieszkań, w tym wypadku nie będzie inaczej.

– Bardzo dobrą kondycję finansową Vantage Development potwierdzają także wyniki finansowe za 2019 rok, które właśnie zostały opublikowane przez dewelopera.

Wyniki finansowe 2019 – sprawozdanie roczne GK

Tymczasem spółka rozbudowuje zespół w Poznaniu, zajmujący się projektowaniem i realizacją inwestycji w stolicy Wielkopolski. Nowy produkt Vantage Development w postaci mieszkań na wynajem trafi na rynek już w przyszłym roku.

Vantage Development

Publikacja w wersji prezentacji multimedialnej dostępna tutaj.

Więcej publikacji na temat biznesu i informacji z branży nieruchomości