Prosta Office Center w zarządzaniu Colliers International

Prosta Office Center
Prosta Office Center

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, przejęła w zarządzanie warszawski biurowiec Prosta Office Center, należący do KGAL Investment Management.

— Prosta Office Center to jeden z bardziej rozpoznawalnych budynków na warszawskiej Woli. Swoją siedzibę ma tu wielu prestiżowych najemców, np. Gremi Media S.A. Cieszymy się, że taka ikona wzbogaciła nasze portfolio — mówi Agnieszka Krzekotowska, partner, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Prosta Office Center to 9-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A oferujący prawie   20 tys. mkw. powierzchni biurowej i 800 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Daszyńskiego – jednego z najdynamiczniej rozwijających się rejonów Warszawy i nowego centrum biznesowego stolicy. Budynek został oddany do użytku w 2007 roku, a jego deweloperem i generalnym wykonawcą była firma Ghelamco. Obecnym właścicielem Prosta Office Center jest globalna spółka KGAL Investment Management, będąca częścią Grupy KGAL, wiodącego, niezależnego inwestora zarządzającego aktywami o wartości 20,5 miliarda EUR. Obiekt posiada certyfikat zielonego budynku BREEAM na poziomie bardzo dobrym.

— Koniec —

O Colliers International

Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą, globalną firmą oferującą najwyższej jakości usługi na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 68 krajach, w których zatrudnia ponad 14 000 specjalistów. Eksperci Colliers oferują pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma wspiera najemców, właścicieli nieruchomości oraz inwestorów. Od ponad 20 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający ponad 40% udziałów firmy, zapewnia akcjonariuszom zyski na wiodącym poziomie w branży. Przychody firmy w 2018 roku osiągnęły poziom $2,8 mld ($3,3 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $26 mld. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób przyspieszamy sukces naszych klientów na colliers.com, lub śledź nas na Twitterze (@Colliers_EMEA) i LinkedInie.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i Lublinie, w których łącznie zatrudnia ponad 250 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers International w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

Więcej publikacji na temat biurowców tutaj