Terminale płatnicze PayTel dostępne w oddziałach Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie

PayTel

PayTel – wiodąca na polskim rynku firma w zakresie obsługi płatności bezgotówkowych i terminali płatniczych, od listopada nawiązał współpracę z Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie. Od dziś klienci biznesowi będą mogli zawrzeć umowę z PayTel na płatności bezgotówkowe w każdej z 50 placówek Banku, a terminal płatniczy w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego otrzymają za 0 zł.

PayTel jako agent rozliczeniowy z jednym z największych przyrostów liczby klientów, oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w zakresie akceptacji płatności bezgotówkowych oraz bogatą paletę terminali płatniczych.

Dzięki partnerstwu z Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, klienci Banku, którzy do tej pory nie przyjmowali płatności bezgotówkowych, będą mogli w placówkach Banku zawrzeć umowę na akceptację płatności oraz terminale płatnicze PayTel przez rok bez żadnych opłat.

Klienci Banku, którzy mają już terminale płatnicze, otrzymają konkurencyjne warunki prowizyjne.

To dobra wiadomość zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw, które z takich rozwiązań w swoim biznesie jeszcze nie korzystają.

Polska jest jednym ze światowych liderów płatności bezgotówkowych. Jednak, jak wynika z badania Związku Banków Polskich „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków 2020”, dla ponad 60% osób problem stanowi niedostateczna dostępność płatności bezgotówkowych na targach czy bazarach. 54% Polaków (a aż 57% mieszkańców wsi) jest także zdania, że w okresie pandemii wzrosła liczba punktów handlowo-usługowych, w których może zapłacić kartą, a przy tym 38% znacznie ograniczyło płacenie gotówką w tym czasie. Polacy stosują się do zaleceń epidemiologów i chętniej korzystają z bezpiecznych oraz wygodnych płatności bezgotówkowych i zbliżeniowych. Pewne nawyki, które pandemia utrwala, zostaną z nami.

W związku z tym rynek płatności bezgotówkowych będzie nadal rósł. Warto więc ułatwić klientom możliwość płacenia kartą, a jednocześnie wzmacniać swój biznes w trudnych dla handlu czasach.

Zobacz także: Echo Investment wprowadza mobilne rozwiązania bezdotykowe we wszystkich powstających projektach mieszkaniowych – aplikacja Blue Bolt

– Jestem dumny z faktu, że Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, jeden z największych banków spółdzielczych w Polsce staje się kolejnym ważnym Partnerem PayTel, w zakresie oferowania terminali płatniczych i usług płatniczych dla swoich klientów. Stopniowo rozszerzamy dostęp do oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw z pomocą naszych partnerów bankowych, zarówno banków spółdzielczych, jak i komercyjnych. Współpraca z sektorem bankowym jest dla nas bardzo ważna i cieszymy się, że klienci Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie będą mieli dostęp do naszych usług – powiedział Adam Tencza, Członek Zarządu PayTel SA.

– Cieszymy się z naszej współpracy z firmą PayTel. Teraz klienci będą mogli w oddziale naszego Banku podpisać umowę i otrzymać bezpłatnie terminal płatniczy do wsparcia ich biznesu. Transakcje bezgotówkowe to przyszłość i warto już dziś ułatwić swoim klientom dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności – powiedział Paweł Kulak, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie.

Możliwość podpisania umowy na płatności bezgotówkowe i uzyskanie terminala PayTel są dostępne dla klientów Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie od listopada 2020 roku.

O PayTel:

PayTel S.A. jest Krajową Instytucją Płatniczą zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego. PayTel posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku płatniczym, prowadząc działalność w zakresie zarządzania siecią Terminali POS, akceptacji kart płatniczych, obsługi, autoryzacji oraz rozliczania transakcji płatniczych, płatności mobilnych, a także innych usług na Terminach POS. PayTel posiada własne aplikacje terminalowe i płatnicze i własną infrastrukturę, opartą o sprawdzony na świecie system centralny, własny zespół programistyczny, centrum obsługi Klienta oraz system zarządzania terminalami.

O Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie:

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie należy do największych banków spółdzielczych w Polsce. Na rynku usług finansowych jest obecny od 1979 roku i prowadzi działalność w sieci 50 placówek na terenie Małopolski i Podkarpacia. Nowoczesna i uniwersalna oferta Banku jest adresowana głównie do klientów indywidualnych, rolników oraz do małych i średnich przedsiębiorców. BSR w Krakowie jest również partnerem wielu samorządów. Bezpieczeństwo, profesjonalizm, doświadczenie, współpraca to najmocniejsze atuty Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie.