REGUS OTWORZY BIURA SERWISOWANE W OKRĄGLAKU

Do grona najemców ikonicznego poznańskiego budynku Okrąglak dołączy Regus, jeden z wiodących operatorów biur serwisowanych. Firma wynajęła około 1455 m kw. powierzchni na dwóch piętrach. W transakcji właścicielowi nieruchomości doradzała firma Savills. Elastyczne biura będą dostępne dla najemców budynku i klientów zewnętrznych od września 2022 roku.

Regus to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów elastycznych przestrzeni do pracy obecny w 150 krajach świata. Oferuje szeroką gamę usług i produktów, w tym w pełni wyposażone, serwisowane biura, saloniki biznesowe oraz profesjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe. Regus jest jedną z marek należących do sieci IWG, w skład której wchodzą także Spaces, HQ, Signature by Regus oraz No18.

„Poznań to niezwykle atrakcyjne miasto dla przedsiębiorców. Jest wiodącym ośrodkiem biznesowym, przemysłowym i turystycznym w zachodniej Polsce, w którym dostrzegamy bardzo duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości biura, dostępne na elastycznych warunkach najmu. Cieszymy się, że nasze usługi będą dostępne w tak rozpoznawalnym w skali całego kraju budynku, będącym jednym z symboli Poznania” – mówi Pawel Ornatek, Country Manager Poland, Regus.

„Okrąglak powstał na przełomie lat 40. i 50. XX wieku w miejscu Banku Cukrownictwa. W 2012 r. przeszedł gruntowy remont, w ramach którego zmieniona została jego główna funkcja, z handlowej na biurową. Okrąglak na swoją siedzibę wybierają firmy, które cenią sobie nowoczesność, centralną lokalizację, dobre doświetlenie i przyjazność środowisku oraz prestiżowy charakter budynku. Teraz najemcy budynku będą mogli dodatkowo korzystać z usług i infrastruktury firmy Regus, a sam budynek otworzy się również na firmy zainteresowane mniejszymi modułami biurowymi na elastycznych warunkach najmu” – mówi Piotr Skuza, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Okrąglak położony jest w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 14, w bliskim sąsiedztwie  placu Wolności, ulicy Święty Marcin, czy Starego Rynku. Budynek stanowi perłę polskiego modernizmu i wraz z sąsiadującym z nim Kwadraciakiem znajduje się pod opieką konserwatora zabytków. Właścicielem nieruchomości są firmy Benson Elliot i Sharow Capital. Savills pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych i handlowych w Okrąglaku i Kwadraciaku.

Zobacz także: Sieć „Gorąco Polecam. Smaki z piekarni” wprowadzi się do sześciu budynków Resi4Rent

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.