Przyjdź na Dzień Otwarty CitySpace i zobacz, jak pracuje się elastycznie

Dzień Otwarty CitySpace

Komfortowe przestrzenie biurowe, aromatyczna kawa, a w przerwie relaks na huśtawce, hamaku lub tarasie. Tak wygląda praca w CitySpace, które właśnie otwiera trzecie biuro we Wrocławiu. Z tej okazji już w najbliższy poniedziałek zaprasza na Dzień Otwarty.

Już od poniedziałku, 25 października będzie można korzystać z nowego biura elastycznego CitySpace w West 4 Business Hub we Wrocławiu. W pierwszym dniu działalności operator otwiera drzwi swojego centrum i zaprasza do odwiedzin. – To świetna okazja, aby nas poznać oraz zobaczyć nasze centrum. Oprowadzimy gości po biurze, pokażemy, czym wyróżniają się biura serwisowane i odpowiemy na pytania dotyczące flex spaces. Serdecznie zapraszamy już od godz. 9.00 – zachęca Magdalena Śnieżek, regional director South Poland CitySpace.

Dopasowana przestrzeń biurowa

CitySpace to biura elastyczne oferujące różnorodne stanowiska pracy – open space’y, hot-deski, sale spotkań, prywatne gabinety. Firmy płacą za tyle miejsc, ile aktualnie zajmują, a operator zapewnia pełne wyposażenie oraz opiekę infrastrukturalną, informatyczną i administracyjną. W najnowszym centrum w West 4 na 2,4 tys. mkw. powierzchni biurowej jest 390 stanowisk pracy. – Stworzyliśmy atrakcyjną przestrzeń, o wysokim standardzie i walorach estetycznych, wygodną, ergonomiczną. Elastyczna jest nie tylko powierzchnia, ale także czas trwania umowy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo, rozgraniczając przestrzenie biurowe dedykowane gościom i najemcom. Dzięki temu firmy mogą skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – prowadzeniu swojego biznesu – wyjaśnia Magdalena Śnieżek.

Poza przestronnymi i w pełni wyposażonymi przestrzeniami do pracy w West 4 na firmy czekają także dwie kuchnie z nielimitowanymi napojami, recepcja z obsługą consierge, pokoje telefoniczne, komfortowe przestrzenie do relaksu – strefy chillout z kanapami, fotelami, hamakami i huśtawką oraz przestronny taras.

Biurowiec klasy A

Nowe biura CitySpace znajdują się na pierwszym piętrze budynku należącego do kompleksu biurowego Echo Investment. To nowoczesny biurowiec o wysokim standardzie z energooszczędnym system wentylacji i klimatyzacji oraz zaawansowanym i bezpiecznym systemem kontroli dostępu. Wśród udogodnień dla pracowników są m.in. szafki i natryski dla rowerzystów, parking naziemny i podziemny, a także strefa restauracyjna i rekreacyjna.

Atrakcyjna jest również lokalizacja. Zlokalizowane między ulicami Na Ostatnim Groszu i Horbaczewskiego, West 4 Business Hub znajduje się w tzw. Zachodnim Obszarze Biznesu, który skupia niemal 1/3 wszystkich zasobów wrocławskiej powierzchni biurowej. Poza West 4 CitySpace ma jeszcze dwa centra biurowe we Wrocławiu: w Aquarius Business House i Nobilis Business House. – Rozproszenie naszych biur w okolicach ulic Legnickiej, Swobodnej i placu Grunwaldzkiego sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni w całym mieście. Dzięki temu firmy mogą elastycznie reagować na potrzeby rynku, a swoim pracownikom oferować miejsca pracy w dogodnej dla nich lokalizacji. Cały proces jest wyjątkowo prosty – ułatwiamy zarządzanie zajmowanymi powierzchniami poprzez aplikację – podkreśla Lisa Zettlin, dyrektor zarządzająca CitySpace.

Po otwarciu w West 4 Business Hub powierzchnia biurowa CitySpace we Wrocławiu wzrosła do 6,5 tys. mkw., a liczba stanowisk pracy do 1 tys.

Dzień Otwarty CitySpace

  • West 4 Business Hub, ul. Na Ostatnim Groszu 3 we Wrocławiu
  • 25 października od godz. 9.00
  • Wstęp wolny

 Zobacz także: Trzecia edycja festiwalu Art in Architecture. 17 listopada poznamy laureatów konkursu

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 21 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów skrojonych na miarę. Zarządza biurami serwisowanymi, hybrydowymi, wirtualnymi oraz salami spotkań. CitySpace należy do grupy kapitałowej Echo Investment, dzięki czemu tworząc swoje usługi może wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne i inteligentne miejsca pracy, blisko wszystkiego, czym żyje miasto: restauracji, kawiarni, centrów handlowych, sklepów i instytucji kultury.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.