Podsumowanie spotkania Top Woman in Real Estate

Woman

Wczoraj (14.05.) obył się Webinar Top Woman in Real Estate pt. “Wszystko co chciałabyś wiedzieć o konkursie Top Woman in Real Estate, ale boisz się zapytać”.

Spotkanie prowadziła Krystyna Swojak, organizatorka i pomysłodawczyni konkursu Top Woman, podczas którego opowiedziała o konkursie. Mogliśmy dowiedzieć się na czym polega konkurs Top Woman in Real Estate, dla kogo jest przeznaczony oraz w jakich kategoriach oceniane są kandydatki.

Gościem spotkania była Monika Rajska-Wolińska, Partner zarządzająca Colliers International Poland i Laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Influencer of the Year. Podczas rozmowy inspiracyjnej odpowiadała na pytania dotyczące drogi zawodowej, kierowania swojej kariery i sukcesu oraz radzenia sobie w trudnych czasach panujących na rynku.

Woman

Dzięki energii prowadzących, spotkanie przebiegało w pogodnej i wesołej atmosferze. Po części merytorycznej spotkania uczestnicy zostali podzieleni w małe 3-4 osobowe pokoje online, gdzie mogli się poznać osobiście, zobaczyć i podzielić się swoimi ostatnimi sukcesami i spostrzeżeniami.

Woman

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia,  mamy nadzieję, że dowiedzieliście się wszelkich niezbędnych informacji co o konkursie Top Woman in Real Estate.

Mamy nadzieję, że rozmowa z Moniką zmotywowała Was i zainspirowała do sięgania po więcej i podniosła na duchu w tych ciężkich czasach.

Woman

Partnerzy konkursu

Partner strategiczny:

Partnerzy kategorii:

 

Partnerzy:

Table partners:

 

 

Więcej informacji o konkursie Top Woman in Real Estate na stronie www.topwoman.pl

Więcej publikacji ma temat konkursu tutaj.