Miejsce pod nowy projekt mixed-use na sprzedaż

mixed-use

Biurowce, hotel i mieszkania – takie projekty mogą powstać na działce inwestycyjnej przy Alejach Jerozolimskich w warszawskich Włochach. Grunt pod zabudowę mixed-use można kupić za pośrednictwem ekspertów z firmy CREAM Property Advisors, która jest agentem wyłącznym sprzedaży.

Oferowana nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 19,1 tys. mkw. Teren jest uzbrojony, posiada trzy wjazdy i znajduje się w pierwszej linii zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie węzła drogowego Al. Jerozolimskie/Łopuszańska/Kleszczowa, Salomea. Działki mieszczą się na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który umożliwia zabudowę usługową i wielorodzinną mieszkalną. Na działce może powstać łącznie 51 tys. mkw. powierzchni GLA/PUM.

– Oferowana nieruchomość idealnie nadaje się pod projekt typu mixed-use. To mądre rozwiązanie, które poprzez dywersyfikację funkcji zapewnia większe bezpieczeństwo inwestycyjne w obecnych czasach. Posiadamy koncepcję architektoniczną definiującą możliwości zabudowy tego obszaru inwestycyjnego funkcjami o charakterze komercyjnym i mieszkaniowym w rożnych konfiguracjach – mówi Wojciech Władziński, property broker z CREAM Property Advisors, odpowiedzialny za sprzedaż gruntu.

W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne wielkoskalowe osiedla mieszkaniowe i obiekty biurowo-handlowe: Makro Cash & Carry, Castorama, Black Red White, E.Leclerc. Poziom ceny sprzedaży nieruchomości uwzględnia zoptymalizowane koszty realizacji przyszłej inwestycji warunkujące uzyskanie odpowiedniej stopy zwrotu.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z Wojciechem Władzińskim (wojciech.wladzinski@cream-advisors.pl, +48 885 109 200).

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości komercyjnych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360, Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości i przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl

Zobacz także: Cushman & Wakefield project managerem przy budowie nowego biura Oracle w The Warsaw HUB

1 KOMENTARZ

Comments are closed.