Muzyka i biznes znów połączą siły, by pomóc szpitalom dziecięcym

Już 7 czerwca o godz. 19 odbędzie się III Koncert Charytatywny „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” organizowany przez Fundację Virtuosa. To wyjątkowa okazja, żeby posłuchać Jakuba Józefa Orlińskiego – światowej sławy kontratenora, który od dwóch lat podbija serca słuchaczy na całym świecie. Wyjątkowy klimat wydarzenia zostanie podkreślony efektownymi, stworzonymi specjalnie do repertuaru wizualizacjami. Całkowity dochód z koncertu wesprze modernizację, po 40 latach, Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Dzięki zgodzie wytwórni Erato/Warner Classic można obejrzeć streaming koncertu, kupując bilet pod adresem https://bit.ly/3yIORZZ, gdzie znajdują się również wszystkie szczegóły na temat programu i celu wydarzenia.

Koncert ten to kontynuacja rozpoczętego 2 lata temu cyklu charytatywnego z udziałem największych światowych gwiazd opery, który uświetnili już m.in. Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna, występując pro bono.  Bilety z koncertów sfinansowały m.in. przeniesienie i modernizację banku krwi w CZD. Pomysłodawcą i twórcą wydarzenia jest wybitna skrzypaczka-solistka, prezes wspieranej przez Colliers Fundacji Virtuosa – Patrycja Piekutowska – która zawiesiła swoją międzynarodową karierę artystyczną, by skupić się na działalności charytatywnej.

– Cieszę się, że kolejny raz na koncert z cyklu „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” udało się zaprosić wspaniałych artystów, a ich występy przyczynią się do wsparcia głównego celu Fundacji na ten rok – kompleksowej modernizacji Izby Przyjęć i Holu Rejestracji 30 poradni specjalistycznych Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Tylko od dobrego serca publiczności tego wyjątkowego koncertu zależy, czy cel ten uda nam się zrealizować już w te wakacje. Zapraszamy! – mówi Patrycja Piekutowska, prezes Fundacji Virtuosa, która poprowadzi koncert.

Zobacz także: Cushman & Wakefield i FairFleet zawierają globalne porozumienie, aby umożliwić klientom bardziej efektywne działania marketingowe i oględziny nieruchomości dzięki wykorzystaniu dronów

O Colliers

Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 67 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 20% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $3,0 mld ($3,3 mld włączając spółki stowarzyszone) oraz aktywami w zarządzaniu o wartości $40 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników. Dowiedz się więcej na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedInie.

Colliers w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia około 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers w Polsce na Colliers.com oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.