LIXA pod opieką zarządców Knight Frank

LIXA

Knight Frank został wybrany na zarządcę dwóch budynków wchodzących w skład kompleksu biurowego LIXA w Warszawie. Prace budowalne ukończono w sierpniu 2020 roku. Łączna powierzchnia najmu obu obiektów to 28 000 m kw. Właścicielem budynków jest koreański inwestor, którego w niedawnej transakcji kupna reprezentował Commerz Real.

„Każdy z nas ma pewne wyobrażenie o budynku, w którym chciałby pracować. Dla jednych użytkowników kluczowa jest lokalizacja blisko centrum, dla innych zaplecze usługowo-handlowo, a znajdą się i tacy, dla których liczyć się będą udogodnienia rowerowe. LIXA A i B oferuje to wszystko, a naszą rolą będzie zadbanie o komfort pracy i regularną komunikację z najemcami. Jestem przekonana, że dedykowany zespół wywiąże się z tego zadania bardzo dobrze” – komentuje Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

LIXA to nowoczesny kompleks wielofunkcyjny z certyfikatem BREEAM, na który finalnie składać się będą 4 budynki należące do różnych podmiotów. Centralną część obiektu stanowi zielony dziedziniec, który pozwala użytkownikom na chwilę relaksu w trakcie dnia. Na atrakcyjność LIXA wpływa również jego lokalizacja. Położony w sercu biznesowej Woli kompleks, umożliwia szybkie dostanie się do pobliskiego Śródmieścia za pomocą licznych połączeń komunikacji miejskiej, w tym metra. Do dyspozycji aktywnych najemców przygotowano komfortową rowerownię z przebieralniami i łazienkami. W jednym z biurowców znajduje się również kantyna.

Knight Frank LLP z siedzibą w Londynie jest wiodącym i niezależnym globalnym doradcą w zakresie nieruchomości. Zatrudnia powyżej 19 000 pracowników w ponad 500 biurach w 60 krajach. Knight Frank doradza klientom, od indywidualnych właścicieli i nabywców, po największych deweloperów, inwestorów i najemców korporacyjnych.

Zobacz także: MicroStrategy wprowadzi się do Skylinera

 

2 KOMENTARZE

Comments are closed.