Kolejne firmy z branży nieruchomości dołączają do akcji #property4heroes. To już 1150 posiłków dziennie!

#property4heroes

Kolejne firmy dołączyły do grupy liderów branży nieruchomości komercyjnych, wspierając pracowników szpitali i pogotowia ratunkowego w całej Polsce. W ramach akcji #property4heroes każdego dnia do lekarzy, pielęgniarek, ratowników i personelu pomocniczego dociera 1150 posiłków.

W kolejnym etapie akcji #property4heroes z pomocą pospieszyły firmy: CA Immo, Grupa Capital Park oraz Savills Investment Management, dołączając do grona CPI Property Group, Echo Investment, EPP, Ghelamco, Globalworth, Griffin Real Estate, HB Reavis, Immofinanz, Invesco Real Estate, Panattoni, Skanska oraz Vastint.

To bardzo dobry sygnał, że firmy na co dzień konkurujące na rynku potrafiły zjednoczyć siły, by pomóc pracownikom placówek medycznych w tak trudnym czasie, pokazując siłę i potencjał całej branży nie tylko w działaniach biznesowych. Pozytywny odzew ze strony medyków utwierdza nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebna jest im nasza pomoc. Dla nas to również cenna lekcja na przyszłość, że warto jednoczyć siły, dzielić się budżetami i współpracować. Ta akcja ma szansę istotnie wzmocnić też nasze wzajemne  relacje w biznesie, gdy życie i praca przestaną być podporządkowane trwającej epidemii – przekonują zgodnie przedstawiciele firm biorących udział w akcji #property4heroes.

Posiłki są przywożone każdego dnia do szesnastu szpitali i stacji pogotowia ratunkowego w dziewięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Kielcach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie
i w Gdańsku. Najczęściej są to obiady, ale również napoje i drobne artykuły żywnościowe. Firmy biorące udział w akcji zaangażowały do przygotowania posiłków najemców, którzy na co dzień pracują w biurowcach i centrach handlowych z ich portfolio. Zespoły pracujące w poszczególnych firmach opracowały też logistykę dostarczania ich w konkretne miejsca. Pomocni byli tu koordynatorzy znający zapotrzebowanie konkretnych placówek w danym mieście.

Każdego dnia docierają do nas pełne emocji podziękowania ze szpitali oraz innych placówek medycznych, które zyskały wsparcie branży nieruchomości. Dostarczane regularnie posiłki pozwalają im skoncentrować się na leczeniu i opiece nad pacjentami, zwłaszcza gdy w obliczu obostrzeń sanitarnych ich aktywność poza pracą została ograniczona do minimum. To ważna pomoc, którą bardzo doceniają – mówi Małgorzata Mikulik, koordynująca pomoc w warszawskich szpitalach.

Oprócz akcji #property4heroes, skupiającej działania na dostarczaniu posiłków do szpitali i innych placówek medycznych, firmy z branży nieruchomości komercyjnych pomagają też indywidualnie, zaopatrując medyków w środki ochrony osobistej czy sprzęt do leczenia i ratowania życia pacjentów.

Więcej publikacji na temat biznesu i informacji z branży nieruchomości