Firma CFE po raz czwarty angażuje się we wspieranie konkursu Top Woman in Real Estate

Firma CFE

W styczniu 2021 roku startuje IV edycja konkursu Top Woman in Real Estate, w którym nagradzane są wybitne kobiety branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że firma CFE Polska po raz czwarty włączyła się we wsparcie wydarzenia i została Partnerem inicjatywy.

Składanie zgłoszeń do IV edycji konkursu rozpocznie się w styczniu 2021 roku. W tym roku uczestniczki będą startować w 18 kategoriach w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony zostanie najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybierze po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych, podczas uroczystej gali planowanej na czerwiec 2021 zostaną wyłonione Laureatki w każdej z nich.

Firma CFE jest generalnym wykonawcą, któremu przyświeca motto „Budujemy wspólną przyszłość”. Dyrektorem Generalnym CFE jest Bruno Lambrecht, który osobiście wspiera promocje kobiet w biznesie należąc do kapituły jury konkursu Top Woman in Real Estate. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych oraz hotelarskich, realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Przez dwadzieścia pięć lat swojej działalności w Polsce CFE zasłużenie zdobyło miano firmy profesjonalnej, rzetelnej i elastycznej, która zawsze ma na uwadze interesy klienta i szanuje swoich partnerów i podwykonawców. Wartości takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, praca zespołowa i niezależność są tym, co ich wyróżnia i co tworzy solidny fundament dalszego rozwoju.

W grudniu minionego roku CFE rozpoczęło budowę tematycznego parku rozrywki Majaland w Góraszce pod Warszawą. Projekt realizowany jest wspólnie przez Momentum Capital i Plopsa Group, a generalnym wykonawcą inwestycji jest właśnie  CFE Polska. Termin zakończenia realizacji parku planowany jest na rok 2022. Motywem przewodnim parku są znane postacie z bajek – przede wszystkim Pszczółka Maja. W obiekcie wyodrębniono m.in. halę rollercoastera oraz główną halę z atrakcjami, w skład której wejdą sklepy i restauracja. Przewidziano tu liczne atrakcje dla dzieci, między innymi Tańczącą Fontannę, Park Ruchu Drogowego, wodny plac zabaw oraz karuzele „Podniebny Lot”  i „Super Odrzutowce” związane z tematyką lotnictwa.

O konkursie

IV edycja konkursu Top Woman in Real Estate rozpocznie się w styczniu 2021. Konkurs przeznaczony jest dla kobiet, działających w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych. Projekt ten powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali w czerwcu 2021 r. Projekt Top Woman in Real Estate wspierany jest przez firmy, które na co dzień w swoich korporacjach wcielają idee i wartości przyświecające promowaniu i wsparciu w rozwoju kobiet w biznesie. Dzięki nim projekt może się rozwijać i zajmować się coraz nowymi obszarami Real Estate.

Zobacz także: Firma Ceetrus Polska po raz czwarty została Partnerem konkursu Top Woman in Real Estate