Pierwszy w branży nieruchomości międzynarodowy program dla osób rozpoczynających swoją karierę w nieruchomościach stworzony przez Colliers we współpracy z RICS

Colliers International, czołowa globalna firma oferująca usługi w zakresie nieruchomości oraz zarządzania inwestycjami, uruchomiła we współpracy z Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) pierwszy w branży nieruchomości międzynarodowy program dla osób, które rozpoczynają swoją zawodową drogę w sektorze nieruchomości.

Ten wyjątkowy program umożliwi osobom rozpoczynającym karierę w nieruchomościach uzyskanie uznawanych na całym świecie kwalifikacji, a jednocześnie pozwoli doświadczyć życia i pracy za granicą. W ramach dwuletniego programu wyselekcjonowani kandydaci (jedna osoba z każdego kraju) będą mieć możliwość podjęcia pracy w trzech z sześciu zakwalifikowanych do programu krajów: Danii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Polski i Wielkiej Brytanii. Proces rekrutacji rozpocznie się 1 lutego 2021 r.

­­— Rozwój utalentowanych pracowników to jeden z kluczowych czynników decydujących o naszym sukcesie oraz warunek utrzymania pozycji lidera branży nieruchomości. Nasz nowy międzynarodowy program pozwoli nam pozyskać dynamicznych, utalentowanych pracowników z całego regionu, którzy tak samo jak my są podekscytowani perspektywą wspólnego budowania przyszłości — powiedział Chris McLernon, dyrektor generalny Colliers na region EMEA.

— Ponieważ pandemia COVID-19 wciąż wywiera duży wpływ na nasze życie, proces rekrutacji zostanie przeprowadzony w sposób w pełni wirtualny. Będziemy monitorować sytuację tak, by osoby przyjęte do programu mogły spotkać się ze sobą osobiście przed ich pierwszą wymianą międzynarodową, która jest planowana na wrzesień 2022 r.

— Bardzo się cieszymy z tej inicjatywy i z tego, że Colliers w Polsce bierze udział w pierwszej edycji programu jako jeden z 6 krajów EMEA. Jest to program dający wyjątkową szansę poznania szeroko rynku nieruchomości młodym talentom, spojrzenia z różnych perspektyw oraz rozwijania się i uczenia w międzynarodowym środowisku od ekspertów Colliers i RICS — mówi Agata Błaszkiewicz, dyrektor ds. HR w Colliers International w Polsce.

­— W ramach etapu pilotażowego wszyscy zakwalifikowani kandydaci przejdą ścieżkę RICS dedykowaną nieruchomościom komercyjnym (Commercial Property Pathway). Jednym z kluczowych aspektów programu będą szkolenia w trybie zdalnym, które pozwolą uczestnikom zbudować prężnie działającą społeczność opartą na współpracy — powiedział Iwan van Bilsen, dyrektor handlowy, RICS. — Rozwijamy współpracę z Colliers, aby realizować naszą globalną wizję wprowadzania pozytywnych zmian na rynku. To pierwszy tego typu innowacyjny program.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie procesu rekrutacji można zgłosić swoje zainteresowanie przyszłymi programami Colliers International za pośrednictwem platformy Colliers Early Careers Website, a tym samym otrzymywać aktualne informacje na ich temat. Platforma ta będzie udostępniać młodym ludziom z regionu wskazówki dotyczące procesu rekrutacji, jak również aktualności z rynku nieruchomości i najnowsze oferty pracy.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie Colliers Early Careers Website

Zobacz także: Firma CFE po raz czwarty angażuje się we wspieranie konkursu Top Woman in Real Estate

— Koniec —

O Colliers International

Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 68 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 40% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Przychody firmy w 2019 roku osiągnęły poziom $3,0 mld ($3,5 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $33 mld. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób przyspieszamy sukces naszych klientów na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedInie.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia około 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers International w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.