Cushman & Wakefield z tytułem Agent Roku

Awards przyznawane są w kilkunastu kategoriach, na podstawie szczegółowego zestawu kryteriów, wyróżniającym się firmom i projektom z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja konkursu zorganizowana została przez CEEQA we współpracy z firmą doradczą Deloitte.

Podczas gali, która odbyła się w Warszawie 29 czerwca 2022 r. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield znalazła się w gronie wyróżnionych i otrzymała tytuł „Agenta Roku” w kategorii „Overall”, sponsorowanej przez firmę MDC2. Jury składające się z doświadczonych przedstawicieli rynku nieruchomości pochodzących z 18 krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej, doceniło Cushman & Wakefield za jakość przywództwa biznesowego oraz osiągnięcia w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi w 2021 roku.

„Bardzo cieszymy się ze zdobycia nagrody w konkursie CEEQA, zwłaszcza z uwagi na dwuletnią przerwę spowodowaną przez pandemię. Wpływ, jaki wywarliśmy na firmy naszych klientów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w tym trudnym okresie, został wyraźnie dostrzeżony i cieszy nas fakt, że nasza ciężka praca została doceniona w tym roku. Wychodzenie naprzeciw wyzwaniom naszych klientów oraz oferowanie najlepszych rozwiązań generujących wartość dodaną to główne priorytety naszej firmy i nieustannie dążymy do tego, aby być liderem w tym obszarze. Jest to również źródłem ogromnej satysfakcji dla całego naszego zespołu, bez którego nie byłoby to możliwe” – komentuje Jonathan Hallett, Executive Partner, Head of Central & Eastern Europe, Cushman & Wakefield, Czechy.

Jednocześnie Jonathan Hallett, szef działu Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Cushman & Wakefield, został narodzony tytułem „Profesjonalista Roku”. Jonathan nadzoruje działalność firmy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem Europejskiego Komitetu Wykonawczego oraz Partnerem Zarządzającym firmy Cushman & Wakefield w Czechach. Jest członkiem RICS, członkiem zarządu IBF (International Business Forum) oraz członkiem zarządu BGMC. Jonathan posiada międzynarodowe doświadczenie w sektorze nieruchomości, zdobyte w ciągu 26 lat pracy w Brukseli, Paryżu, Londynie i Europie Środkowej.

Zobacz także: ShEO Awards 2022. Wprost uhonorowało kobiety

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2021 roku jej przychody wyniosły 9,4 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake