Cushman & Wakefield dziesiąty rok z rzędu w rankingu Global Outsourcing 100 według IAOP

Global Outsourcing 100

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield znalazła się na liście stu najlepszych firm outsourcingowych na świecie w kategorii liderów wśród dużych globalnych organizacji według stowarzyszenia International Association of Outsourcing Professionals (IAOP®). Tym samym Cushman & Wakefield dziesiąty rok z rzędu został doceniony za dążenie do doskonałości oraz nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług, co jest cechą charakterystyczną branży outsourcingowej.

Ranking 2021 Global Outsourcing 100 ® prezentuje najlepsze na świecie firmy świadczące usługi outsourcingowe i doradcze. Powstał w oparciu o zgłoszenia otrzymane i ocenione według rygorystycznej metodologii punktacji, obejmującej bezstronną analizę przeprowadzoną przez niezależne jury składające się z usługobiorców – członków stowarzyszenia IAOP, którzy dysponują bogatym doświadczeniem w zakresie wyboru firm outsourcingowych i doradczych. W 2021 roku zgłoszenia podlegały ocenie według czterech kryteriów: referencje od klientów, nagrody i certyfikaty, programy na rzecz innowacyjności oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jesteśmy zaszczyceni, że stowarzyszenie IAOP uznało nas za jedną z najlepszych firm outsourcingowych w świecie, i cieszymy się z faktu, że w tym prestiżowym rankingu jesteśmy obecni już od 10 lat – powiedział Bill Knightly, dyrektor generalny działu Global Occupier Services (GOS) w Cushman & Wakefield. Branża nieruchomości komercyjnych w minionym roku stanęła w obliczu największych wyzwań od dziesięcioleci. Przy zachowaniu bezpieczeństwa w miejscu pracy nasi pracownicy towarzyszyli naszym klientom, gdy najbardziej tego potrzebowali, wspierając ich w działaniach na pierwszej linii, pomagając osiągnąć jak najlepsze wyniki dzięki nowym i bezprecedensowym rozwiązaniom oraz zapewniając wiedzę ekspercką w oparciu o analizy danych – dodaje Bill Knightly.

Specjaliści z działu Global Occupier Services (GOS) firmy Cushman & Wakefield koncentrują się na optymalizacji każdego aspektu portfeli nieruchomości klientów, od obniżania kosztów operacyjnych po motywowanie pracowników do większej efektywności. Do najważniejszych usług świadczonych przez GOS należą kompleksowe zarządzanie portfelem nieruchomości (dostarczanie zintegrowanych rozwiązań portfelowych), kompleksowe zarządzanie obiektami (wsparcie w zakresie utrzymania i eksploatacji nieruchomości) oraz usługi Total Workplace (analiza wpływu nieruchomości na najważniejsze cele biznesowe firmy).

Ponadto grupa C&W Services samodzielnie świadczy innowacyjne usługi na rzecz zróżnicowanego portfela klientów i segmentów rynku na terenie USA, Kanady i Portoryko. Usługi firmy w ramach programu Level Up uwzględniają najlepsze praktyki opracowane w odpowiedzi na pandemię COVID-19, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa najemcom klientów.

Ranking Global Outsourcing 100 oraz jego rankingi składowe stanowią istotny punkt odniesienia dla firm zainteresowanych nawiązaniem i rozwojem współpracy z najlepszymi przedstawicielami branży.

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, firmy korzystające z outsourcingu oczekują możliwości łatwego znalezienia i wyboru odpowiedniego usługodawcy. Zważywszy na silną globalną konkurencję, firma Cushman & Wakefield powinna być dumna z osiągniętego sukcesu na tym polu – powiedziała Debi Hamill, CEO IAOP.

Pełna lista Global Outsourcing 100 dostępna jest pod linkiem.

Zobacz także: PZN Partnerem Wspierającym Idee Promocji Kobiet w Biznesie

O IAOP

IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) to międzynarodowe stowarzyszenie klientów, usługodawców i doradców promujące współpracę i edukację w obszarze rozwoju zawodowego i organizacyjnego, certyfikacji i podnoszenia jakości w celu doskonalenia modeli usług biznesowych i osiągania coraz lepszych wyników. Członkowie i partnerzy stowarzyszenia na całym świecie aktywnie uczestniczą w konferencjach organizowanych przez IAOP, zdobywają wiedzę podczas spotkań sekcji regionalnych IAOP i szkoleń, uzyskują umiejętności i certyfikaty podczas kursów i warsztatów organizowanych przez IAOP oraz utrzymują kontakt ze sobą poprzez media społecznościowe, a wszystko to w jednym celu: poprawy wyników. IAOP umożliwia klientom, usługodawcom i doradcom, a także podmiotom rozpoczynającym działalność lub posiadającym doświadczenie w branży outsourcingu dołączenie do globalnej społeczności i skorzystanie z zasobów niezbędnych do osiągnięcia celów swych organizacji. Więcej informacji na stronie: www.IAOP.org

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE