Colliers International zarządza kolejnymi biurowcami w stolicy

Zebra Tower
Zebra Tower

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, została zarządcą dwóch warszawskich budynków należących do Union Investment – Zebra Tower i Lipiński Passage. Są to kolejne projekty tego inwestora – po Senatorze w Warszawie oraz kompleksie biurowym Dominikański we Wrocławiu, którymi zaopiekuje się Colliers.

Zebra Tower to nowoczesny, 17-piętrowy biurowiec zlokalizowany w centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Politechnika. Do dyspozycji najemców oferuje łącznie 17 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz dwupoziomowy parking podziemny na 124 samochody. Dużym atutem budynku jest również wysoki standard wykończenia wnętrz.

Lipiński Passage to zabytkowa nieruchomość, która łączy historyczną architekturę z nowoczesną powierzchnią biurową. Oprócz 3400 mkw. powierzchni biurowej wykończonej w klasie premium, budynek oferuje lokale handlowe i gastronomiczne. Kamienica położona jest w ścisłym centrum Warszawy, w narożniku Alej Jerozolimskich i ulicy Emilii Plater, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej: metra, linii autobusowych i tramwajowych oraz pociągów stanowi ogromną zaletę tej lokalizacji, podobnie jak bliskość wysokiej klasy hoteli, sklepów, restauracji oraz obiektów handlowych.

Pasaż Lipińskiego
Lipiński Passage

— Z Union Investment współpracujemy już od blisko dekady. Powierzenie nam w zarządzenie kolejnych nieruchomości spółki jest wyrazem ogromnego zaufania, jakim obdarzył nas klient oraz potwierdzeniem, że nasze usługi odpowiadają na potrzeby tak prestiżowych firm — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Union Investment rozpoczął działalność jako fundusz zarządzający nieruchomościami w Polsce w roku 2008. Łączna wartość aktywów spółki w Polsce to ponad 2 mld euro. W zdywersyfikowanym portfolio firmy znajdują się nieruchomości biurowe, handlowe oraz hotele w wielu różnych lokalizacjach w kraju.

— Koniec —

O Colliers International

Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą, globalną firmą oferującą najwyższej jakości usługi na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 68 krajach, w których zatrudnia ponad 14 000 specjalistów. Eksperci Colliers oferują pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma wspiera najemców, właścicieli nieruchomości oraz inwestorów. Od ponad 20 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający ponad 40% udziałów firmy, zapewnia akcjonariuszom zyski na wiodącym poziomie w branży. Przychody firmy w 2018 roku osiągnęły poziom $2,8 mld ($3,3 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $26 mld. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób przyspieszamy sukces naszych klientów na colliers.com, lub śledź nas na Twitterze (@Colliers_EMEA) i LinkedInie.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i Lublinie, w których łącznie zatrudnia ponad 250 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers International w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

Skontaktuj się z nami:

Sylwia Skubiszewska

Tel.: +48 666 819 228

Email: sylwia.skubiszewska@colliers.com

Małgorzata Ciechanowska

Tel.: +48 882 014 424

Email: malgorzata.ciechanowska@colliers.com